Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden vitánál azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden vitánál azzal jön a barátom (41), hogy keressek új albérletet. Ez mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Ma pl. azért, mert a cicám feldöntötte az egyik növényét... Menjen a macska vagy én is vele együtt... Mérgében mondja, aztán órákig nem szól hozzám. Már kezd idegesítő lenni így a sokadik alkalommal. Elég bizonytalannak érzem így a kapcsolatot.
2020. nov. 2. 20:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Csak másfél éve vagyunk együtt, már az első veszekedéseknél is ez volt. Nála ez alap, úgy tűnik. Szex? Nagyon ritkán van. Neki ennyi az igénye, már az elején felvilágosított, hogy őt annyira nem érdekli az ilyesmi. Persze az elején legalább sűrűn volt, már szinte semmi. Havi 1-2. :(
2020. nov. 2. 20:47
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
hány évesek vagytok?
2020. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Mi a jó neked ebben a kapsolatban? Mert ő nem szeret, az tuti.
2020. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Ennyiből nehéz megmondani, hogy egyáltalán szeret-e, mert úgy tűnik inkább csak megtűr. Emellé úgy néz ki indulatkezelési gondjai is vannak, hogy minden csipcsup dologért balhézik és el akar küldeni... én nem biztos, hogy ezt hosszú távon tűrném.

Megmondanám neki a helyedben, hogy ha még egyszer ezzel dobálózik, akkor és azzal a lendülettel az orrára is csapon az ajtót. A tetteinek legyen következménye is.

2020. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ideje volna összecsomagolnod. Minek vagy szex nélkül, az állandó elküldéssel fenyegetve 1,5 évig vele?
2020. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ő 41, én 28.
2020. nov. 2. 21:45
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogd a macskák, s költözz másik albérletbe.
2020. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem te már írtál ki kérdést.
2020. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Mit akarsz egy ilyen koravén emberrel? Én már rég szakítottam volna vele. Remélem nem akartok közös gyereket vagy ilyesmit.
2020. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a lakása elég vonzó tényező 😁
2020. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!