Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lekezelő velem állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lekezelő velem állandóan a párom?

Figyelt kérdés

35/F vagyok. A velem egykorú párom állandóan elégedetlen, nagyjából mindennel. Nekem tartozásaim vannak rokonaim felé, ugyanis csak így tudtam saját lakást venni, hál' istennek, hogy nem kellett banki hitelhez folyamodnom. Ő azonban annyit lát az egészből, hogy "áll az életünk" mert mert én ilyenre pazarlom a pénzt, hogy törlesztek. Nem is érti, hogy miért kell megadnom a tartozást testvérnek/szülőnek, ő is kapott lakást a szüleitől és nem kellett kifizetnie. Meg miért nem veszek egy jobb autót, mert a mostani majd' szétesik alattam. Mondtam, hogy mindennek megvan a maga ideje, mondtam, hogy 2-3 éven belül tuti össze tudok gyűjteni egy új autóra. Szerinte ezzel én milyen negatív vagyok hogy ilyen távlatokban gondolkozok, ezért nem sikerül soha semmi nekem, mert nem vonzom be a jót.


Én egyébként egyáltalán nem érzem, hogy állna az életem! Hétfőtől vasárnapig dolgozok, a főállásom mellett folyton maszekolok, idejét sem tudom mikor telt el az életemből egyetlen nap is munka nélkül. 1-1,5 havonta össze tudom szedni a pénzt egy nagyobb dologra is: mosógép, étkező garnitúra, rolók az ablakokra....de max ennyi fér bele. Őszerinte áll az életünk.


Nem tehetek róla, hogy azzal, hogy neki a feneke alá raktak a szülei egy bebútorozott fullos lakást, autót stb. ő ezzel 20 év előnyre tett szert, amit én nem tudok behozni egyszerűen.

Szerintetek van jövője ennek, hogy ilyen lekezelően viselkedik? Jobbra vágyik, és csak én maradtam így a biológiai órája végére? Persze elmondja, hogy ő mennyire értékeli az élet apró örömeit, de azért hetente egyszer biztos hogy kiesik ebből a szerepéből.



#aláz #lekezelő #aranyásó #számítóbarátnő
2020. okt. 25. 15:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője.
2020. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele beszélni. Minden esetre nem szép tőle ez a viselkedés.
2020. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy házisárkány, én dobnám, mint a szél.
2020. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállása botrányos, de lehet, hogy máshol van az ok. Túl sokat dolgozol, több időt kéne együtt tölteni.
2020. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"idejét sem tudom mikor telt el az életemből egyetlen nap is munka nélkül"


Nem csodálom, hogy frusztrál szerencsétlen. Ő azt látja, hogy megszakadsz a munkában, nincs időd rá és a kapcsolatotokra és valóban mégse haladsz nagyon sehová. Ha ennyit dolgozol és így is több, mint 3 év egy autóra összespórolni, akkor nem éri meg. Csak tönkremész.

2020. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Próbáltam Vele beszélni, de nem sokat ért :( igen, sokallja a napi 12 óra munkát, szerinte 8 órát kéne dolgoznom. Hát mondtam is neki hogy jó lenne, de itt vidéken ennyit ér a munka, nem budapesti fizetésért gürizek. Őszerinte ügyeskednem kéne, tőlem azonban a simlis élet Távol áll.

Egy autót azért ilyen sok idő összegyűjtenem, mert közben milliókat kell törlesztenem a lakás miatt.

2020. okt. 25. 15:38
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
De minek neked párkapcsolat, ha nincs rá időd?
2020. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Te próbálsz mindent megtenni azért, hogy jobban eljetek, de ő nem hogy támogatna hanem inkább még szivat az ilyen beszólásaival.Ezt neked kell eldönteni, hogy eltűröd ezt meg, vagy nézel egy másik nőt aki talán jobban megbecsüli a munkádat.
2020. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%

De miért nem adjátok ki az egyik lakást, ha neki is van? És miért nem kér pénzt a szüleitől, ha azok full gazdagok, ő meg elégedetlen?

Hová akar eljutni? Mindig van följebb, mindig van aki feletted jár az anyagiakat nézve.

2020. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos ez nem lesz jobb. Sosem leszel elég jó neki.

Hosszútávon a saját önbizalmadat is lerombolja.

Ha magadtól nem jössz rá, hogy tovább lépj majd jön egy olyan nő, aki felnéz rád és férfinek tart, mert a két kezed munkájából boldogulsz és akkor majd elgondolkodsz a hogyan továbbon...

Ahogy fentebb írták, az állandó munka sem tesz jót egy kapcsolatnak, de nálatok ez a kisebb gond.

Az örökös elégedetlenség mérgezőbb.

2020. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!