Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért haragudott meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragudott meg a párom csak mert szóltam, hogy zavar ha állandóan más férfiakról beszél?

Figyelt kérdés

Nagyon friss kapcsolat, inkább még csak ismerkedünk. A barátnőm gyakran más férfiakról beszél, hogy milyen tökéletesek. A mérnököket (az vagyok én is) pedig antiszociálisnak tartsa és éretleneknek.

Szóltam, hogy kicsit zavar mert olyan jellemvonásokat emleget amikkel én nem rendelkezek. Ha azokat szereti akkor miért nincs velük? (ezt csak gondoltam, nem mondtam...olaj lett volna a tűzre). Erre természetesen megharagudott, mert ő nem akar drámát és nem érti mi a bajom...én csak annyit szerettem volna, hogy "bocs" és felejtsük el a témát.

Van értelme így tovább folytatni a kapcsolatot ha egy ennyitől összeveszünk...habár én szóhoz sem jutottam, nem hogy veszekedjek.


Én vagyok a férfi.


2020. nov. 3. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
kuka...
2020. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Az ilyennel nem kell finomkodni.


Lazán elküldöd a pi.....csába.

2020. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az elejèn ilyen, mi lenne kèsőbb? Mintha szándèkosan èpítenè le az önbizalmad.

Tènyleg szakíts vele, ilyennel nem èri meg belebonyolódni jobban.

2020. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!