Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztepi kérdése:

Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolatunk elején minden este velem szeretett volna lenni, beszélgettünk, eljártunk ide-oda, most pedig minden teljesen más.

Mikor ott vagyok nála inkább játszik a gépen vagy nyomja a telefonját. Tudja jól, hogy ez engem mennyire zavar. Azzal nincs bajom ha akkor csinálja, ha én nem vagyok vele, de ha együtt vagyunk, legalább csinálnánk valami értelmeset közösen. Azért aggaszt, mert még mindig CSAK 4. hónapja vagyunk egy pár, mi lesz később? Volt egy veszekedésünk is emiatt, nem tudta megérteni, hogy ez miért akkora probléma nekem és miért érzem úgy, hogy már nem szeret. Aki hasonló cipőben jár(t) tudna bevált tanáccsal szolgálni?



2020. nov. 5. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nyuszifül. Ha ilyenkor nem akar folyton benned lenni, akkor dobd ki, keress meg engem.
2020. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az ismerkedés elején nem derült ki?

Nem vagy jó emberismerő...

2020. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Bármilyen primkó is az egyes válasza, valahol igaza van. 4 hónapos kapcsolatnál ennyire leszarja a fejed, képzelhezed mi lesz később. Én dobnám a csávót, nem akadályoznám tovább a videójátekozásban.
2020. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés elején nem volt ilyen.
2020. nov. 5. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi időnként találkoztok? Neki mennyire megterhelő most ez az időszak? Várható, hogy valami változni fog?
2020. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Régebben napi szinten találkoztunk, ma már ritkábban.

Biztosan megterhelő, mert munkát keres, de nekem se jobb a helyzet.

2020. nov. 5. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején tett érte, hogy megszerezzen, meg az újdonság varázsa, mostmár lehet önmaga. Hányszor jártam így, de végre sikerült találnom olyat, aki nem játszotta meg magát az elején, most is olyan kedves, figyelmes, mint akkor. Azóta már a férjem és várjuk az első babánkat. :)
2020. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!