Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne egy eleg bonyolult es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy eleg bonyolult es osszetett problemam tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés

Baratnommel nemsokara 5 eve egyutt leszunk O az elso kapcsolatom elotte nem volt senkim en 22 O 25 eves. Viszont van egy masik lany akit nem tudok hova tenni..joban vagyunk eleg reg ota viszont neki is baratja van lassan 1 eve. A lany 23 a fiu 33 eves. Es a lany nem csak velem hanem massal is igencsak furan viselkedik..beszologat felre ertheto dolgokat, direkt belem jon mintha keresne a kapcsolatot kettonk kozt stb. Amikor en akarnek igy hulyulni vele mindig leallit na be lehet fejezni.

Es nem tudom hogyan erzek iranta de a minap vele almodtam es gondolok is ra eleg sokat de jarni viszont nem jarnek vele max egy menet azt kesz. Ennyiert meg nem akarnam kockaztatni a kapcsolatomat mert ez ugy is elmulna ez az erzes..lehet lyukra is futnek vele kapcsolatban mert csak en latok bele tul sokat.

Mit tudtok tanacsolni?

Bocsi az ekezetert siettem.


2016. jan. 30. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lyukra futnál. A csaj csak incselkedik, polírozza az egóját, önigazolást keres, hogy lássa milyen "jó bőr".

Hagyd.

2016. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetseges, igen. Massal is ilyen es en arra is gondoltam, hogy keves neki a pali az agyban.
2016. jan. 30. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe. Az se biztos, hogy akar valamit, ha meg igen olyan túl sokat nem.

"max egy menet" - azzal éppúgy szétcseszed a szerelemet, mint ha naponta félrejárnál.

2016. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Együtt vagy valakivel 5 éve, és képes lennél megcsalni?
2016. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lennel kepes csak en nem csajoztam a barátnőm elott es mintha hianyozna ez..erdekes, uj erzes ez es izgalmas.
2016. jan. 30. 16:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Lennek*
2016. jan. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!