Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új barátom ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom ugyanolyan parfümöt használ mint az exem, aki dobott, és állandóan rá emlékeztet. Szóljak neki?

Figyelt kérdés
Alig pár napja járunk, az előzőnek 2 hónapja lett vége. Beszéljem meg vele, félek, hogy félreérti, h még a régit szeretem. Vagy vegyek neki egy másikat? De nem lesz közeljövőben se szülinapja, se névnapja.
2010. aug. 9. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én jártam már így. A barátnőm szólt, hogy ugyanilyen parfümje volt az előző pasijának, és ha nem nagy gond, mivel van több félém is, inkább használjam azokat, azok amúgy is jobban tetszenek neki. Nem lett belőle vita vagy ilyesmi, de nem esett jól. 21/f
2010. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "olyan büdös vagy te pacsuliember, hogy a kolléganőmre emlékeztetsz."
2010. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is szólj neki hogy az exednek is ilyen volt a parfümje és nem szeretnéd ha emlékeztetne rá. Vagy mondd hogy túl erős neked ez az illat vagy hogy nem tetszik.
2010. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond hogy fáj a fejed ettől :D
2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
eresszé el egy gyenge galambot amikor megérzed a parfümöt... az majd semlegesiti és jobb esetbe arrol nem az ex jut eszedbe:D
2010. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NE szólj neki, az nagyon gáz lenne. Nem baj ha nincs szülinapja, miért ne lehetne csak úgy ajándékot venni ezt sose értettem...
2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi

utolsónak még alig ismerem, pár napja járunk, hogy néz az ki h veszek neki egy parfümöt, ami nem 2 fillér

2010. aug. 9. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen parfümöt használ?
2010. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki ajándékba egy másik fajtát.

Ha okos, érteni fog belőle.

2010. aug. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!