Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a helyzetet minden veszekedés nélkül elintézni?

Figyelt kérdés

Sajnos a koronavírus és más problémák miatt megszűnt áprilisban a munkahelyem, nyáron egy rövid időt tudtam dolgozni, aztán munkanélküli lettem. Azóta is állást keresek, interjúkra járok, de eddig sajnos semmi. A párom nagyon erőlteti hogy tanuljak, rakjak le még egy okj-t főleg a fodrászt és a kozmetikust erőlteti. Én már nem akarok tanulni meg ezek a szakmák sem vonzanak. Két éve már raktam le okj-t. Hogyan tudnám vele szépen elrendezni ezt a helyzetet?

24/L



2020. nov. 6. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nincsenek mentális problémái, akkor a "szívem, engem ezek a szakmák nem vonzanak, nem szeretném ezt tanulni és ebben dolgozni" mondatnak kellene működnie... Ez szerintem nem olyan bonyolult hogy ne tudja értelmezni egy egészséges felnőtt ember.
2020. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy o akarja eldonteni, hogy majd TE mit fogsz dolgozni?!
2020. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"A párom nagyon erőlteti hogy tanuljak, rakjak le még egy okj-t főleg a fodrászt és a kozmetikust erőlteti."


A párodnak igaza van!

Tanulnod kell, ha álláshoz akarsz jutni. Több lábon kell állni.

Ha az nem tetszik, amit ő javasol, akkor keress mást, ami

neked is tetszik.


Annak is van egy határa, hogy a másik vigyen mindent a hátán.

2020. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem indul semmi képzés a covid miatt!
2020. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A több lábon álláshoz csak annyit hogy az előző okj-val sem mentem semmire. Értem az ő szándékait is. De tanulási vágyat már nem érzek magamban. 200000-500000 forintot meg egy olyan tanfolyam ami 3-5év múlva térülne meg talán nem éri meg szerintem.
2020. nov. 6. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként van tartalékod, vagy most ő tart el addig?

Semmiképp nem tartom normálisnak, hogy ő akar szakmát választani neked, de önmagában a munkára való noszogatásban lehet jelentősége.

2020. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Április óta miből élsz?
2020. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most fogyott el októberben, de semmi rossz hozzáállása nincs hogy most eggyel kettővel több kiadás lett így neki, sőt mondta hogy fordított esetben én is segítenék neki. Dolgozni szeretnék minél hamarabb
2020. nov. 6. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne, ha inkább nyelvvizsgákra gyúrnál? Az idegennyelv ismeret mindig hasznos.
2020. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!