Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el emiatt?

Figyelt kérdés

A férfi aki most az életemben van, azt mondja szeret, de közben mindenféle aljas dolgot lát bennem, hogy este például, ha elalszom 22:30 ig, és nem válaszolok neki rögtön a telefonon, azt hiszi, hogy más pasival vagyok, reggel olvasom a siró sms eit, ahol sajnáltatja magát, engem gyanúsit, hogy félrejárok, azon kapom magam, hogy magyarázkodnom kell folyton a semmiért és még meg is kell nyugtassam mert ugye õ a sértett fél, folyton.

Én úgy érzem, hogy a becsületembe gázol és még õt kell sajnálni.

Panaszkodik, hogy amiatt csinálja, mert úgy érzi nem szeretem, igy sarkall folyton bizonyitásra, mondja is, hogy bizonyitsd be, hogy szeretsz. Mert ha nem ö gyanúsit. Folyton a vádlottak padján vagyok. Sose csaltam senkit, egyenes , gerinces nõ vagyok.



2020. nov. 6. 12:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lassan gyulölöm emiatt
2020. nov. 6. 12:25
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Ez később csak rosszabb lesz, betegesen féltékeny. Jobb, ha kilépsz belőle még időben.
2020. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem csodálom. Menekülj amíg tudsz. Elmebeteg az ilyen, ez még csak a kezdet. Tapasztalatból mondom.
2020. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen igen, kár rá fecsérelni az idődet. Később se lesz jobb, ha már az alvásoddal is el kell számolni, sőt..
2020. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy szerethet, ha ilyen aljasnak lát?
2020. nov. 6. 12:32
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ideje egy normális pasit beszerezned...
2020. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem gondolnám, hogy aljasnak lát, csak kényszeresen, betegesen féltékeny téveszméi vannak... szerintem menekülj :/
2020. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Te mindenkinek elhiszed, hogy szeret, aki ezt mondja? Ez csak saját magát szereti, te meg ne játszd itt a hülyét, pontosan tudod, hogy ki kéne dobnod a pitsába, mert ez soha nem lesz jobb.
2020. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Íííj, lapát. Nem szeret ez téged, csak birtokolni akar és rendelkezni minden egyes pillanatoddal. Csajszi, még az alvásoddal is el kell számolnod...
2020. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd. A bizalmatlanság előbb-utóbb kicsinálja a kapcsolatot...
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!