Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Előfordult már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordult már olyan hogy egy pasit sehol nem vállaltatok fel (se facebook, se instagram, vagy szülők/barátok előtt) és amikor jött jobb nála akkor azt azonnal mindenhol?

Figyelt kérdés
Én estem ebbe bele. Az exem sehol nem vállalt fel. Sokat voltunk együtt, de alig találkoztam 1-2 barátnőjével. Amikor dobott, 1 hónappal később már kint volt hogy kapcsolatban az új pasijával, instagram telenyomva friss fotókkal a kapcsolatukról (azonnal kastélyszálló, Balaton, később síelés, wellness) és látni lehetett hogy 1-másfél hónap után haza is vitte a csávót. Engem 8 hónap alatt végig tagadott. Mindenki előtt. Nem undorító ez? Számító dögök az ilyenek.
2020. nov. 7. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
Mindegx, egykutya a sok penz is.
2020. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem téged nem mer felvállalni , ha nem önmagát ,mivel teljesen olyan férfit választott aki nem felel meg a társadalom elvárásainak és vele szembe nézni .. gyáva sajnos.
2020. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem fordítva volt, hogy a pasi nem vállalt fel, de mondjuk már jól ott is hagytam. Legközelebb ha látod, hogy így viselkedik a másik ne várj ki, legyen ez a tanulság! :)
2020. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőben és férfiban is előfordul ez a jelenség, ha rosszulesik, tegyél ellene legközelebb és ints búcsút, de nagyon nehéz, tudja ezt mindenki aki már volt szerelmes.
2020. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!