Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni egy mentáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni egy mentális zavarral küszködővel?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, 1 éve együtt, az első pár hónap meg az ismerkedés nagyon jó volt, néha voltak kisebb problémái, de 3 hónapja sokat veszekszik velem, mert ő utálja magát, és szerinte én is őt. fontos nekem és szeretem, de megfojt és megfullaszt sokszor, hogy ilyen. neki semmi nem jó, sehova nem akar menni, nem akar kimozdulni, ha együtt vagyunk csendben van, néha mintha zavarná, hogy beszélek hozzá, de azt mondja szeret. depressziós, néha vannak könnyebb és nehéz napok. nem tudom meddig bírom ezt mellette, és azt érzem, hogy emiatt gonosz vagyok, hogy ezt nem bírom már. sokat szoktam sírni, mert néha nagyon bunkó velem.
2020. nov. 7. 20:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ha szeretem, engedjem el, csak mert lehet majd találok, valakit akivel nincs baj? Te ne is állj össze ilyen emberrel, ha nincs benned empátia
2020. nov. 7. 21:35
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Tele vagyok empátiával, csak tudod a boldog élethez az kell h a te életedben te legyél az első. Szal jah, a tanácsod nélkül sem jönnek össze olyannal, aki mellett bizonytalannak érzem a magamba vetett hitem v magát a kapcsolatot és aki olyan érzést kelt bennem h folyamatosan meg kell őt mentenem. Ezt hívják tudod onazeretetnek. De nem baj, ha szerencséd van, egyszer majd megtapasztalod.
2020. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Terápiára nem gondolt még vagy antidepresszánsra?


Történt valami trauma vele az utöbbi három hónapban? (Munkahelyén vagy magánéletben)

2020. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

az első pár hónap volt a beetetés, minden bántalmazó ezt csinálja. utána kimutatja a foga fehérjét, és néha kedves veled, hogy azt hidd, van esélye annak, hogy visszatérjen az, akinek az első pár hónapban mutatta magát.

papírforma szerinti nárcisztikus viselkedés.

gyógymódja nincs, mivel nem betegség. ő egy belül üres maszk. akit szeretsz, az nincs. megjátszás volt, átverés. az a szar ember aki nap mint nap szenvedést okoz, az ő. A maszkját szereted. De az csak illúzió, nincs.

életkorral ez csak romlik, egyre elviselhetetlenebbek, bántalmazóbbak lesznek. Neki nincs saját életenergiája, a tiedből él.

Nem lesz tőle egyszerű megszabadulnod. Vissza fog csábítani, a kedves arcát fogja mutatni. Utána ha mégis el akarnád hagyni, be fog sározni, sok keserűséget fog még okozni. Átlagosan 7x próbálják elhagyni a bántalmazót, mire sikerül. Ebben az átlagban az is benne van, akinek sosem sikerül.

Ha vele is maradsz, gyereket ne vállalj. Teljesen ki fogja csinálni.

2020. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezted már tőle, hogy mi a problémája?
2020. nov. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudnátok lekopni erről a nárcisztikus témáról?? Ráadásul ilyen rossz nőoldalas pszicho szöveggel”üres maszk”..


Ez a pasi inkább bipoláris lehet, vannak mániás időszakai(amikor oda van érted és nagyon jó minden) meg depressziósak, és viszonylag gyakran, hetente vagy párhavonta váltakoznak anélkül, hogy történt volna valami rossz az életében és akkor fixen napokig az a hangulata..


Ha baja van, szedjen gyógyszert de minimum járjon terápiára, egyébként nem szabad összejönni pszichés beteggel, ha nem kezelik. TE NEM VAGY KÉPES SEGÍTENI RAJTA!


Mikor boldog volt, az tőled független, ha mással lett volna is boldog lett volna, ez a mániás rész, mikor fel van dobva sokáig és valamiért rajong.


A sima depis ritkán bántó kifelé, inkább passzív és elkerülő!

2020. nov. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó. Megfojtja, megfullasztja. A nő sokat sír, mert bunkó vele. Sokat veszekszik vele a férfi. Ez hol bipoláris neked?
2020. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kérdező rosszul használja a megfullaszt kifejezést. Azt írja “mert ő utálja magàt, azt hiszi én is őt, megfullaszt, megfolyt”


Ezt nem erre szokták használni.


Nem bírja a pasija önutállatát és depijét, ilyet egy nárci sem csinál. Ez a bipoláriás depressziós periódusa. Csak 3 hónapja kezdődött, ezek szerint az első 9 hónap az egyéves kapcsolatból jó volt, nem volt ilyen. Biztos nem a korona az oka, mert az több, mint fél éve van, nem 3 hónapja.


Szerintem amikor jól megvoltak, az volt mániás(feldobott) rész, most meg a depis rész van.


Egy nárcisztikus sem fogja utálni magát nyíltan, ez fix.

2020. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6%

Érdekes amiket írsz. Az biztos, hogy egy személyiségzavar sem fordul elő vegytiszta formában a valóságban.

Nem nyíltan utálja magát, hanem otthon. Otthon minden más, nem tudom, éltél-e már nárcisztikussal. A nárcisztikus "depresszió" a Bánki-féle könyvben is szerepel, ami gondolom talán még szerinted se nőilap-színvonalú. Még írja is, hogy gyakran "depresszió" miatt fordulnak hozzá a nárcisztikusok. Ami nem igazi depresszió, hanem gyötrő belső űr.

De Sam Vaknint is ajánlom, aki maga nárcisztikusként kutatja a nárcizmust. Ő maga rengeteg depressziós mélyrepülős időszakon van túl, nem értette, hogy mitől szenved ennyire, ezért fordult orvosokhoz, akiknek persze elsőre nem hitt.

A nárcizmus egy nagyon bonyolult dolog, nem tudják mindig fenntartani a fennhéjázós énüket, le kell, hogy tegyék a maszkot, mert nincs elég energia, amivel mindig táplálják. Az közismert, higy a nárcisztikusok gyűlölik magukat, önbizalmuk nulla, ezt ők maguk akkor élik meg, amikor nincs erejük a maszkjukat táplálni, fenntartani. Sok lesz közülük öngyilkos is ilyenkor.

2020. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

3: Miért nehezebb? Lehet kérni online konzultációt és könyveket is olvasni, videókat, fórumokat.

Ő ha nem érzi problémának, hogy vegzál téged, nem látja be, hogy zűr van, akkor nem lehet megoldás sem. Nem akar veled egy konfliktusmentes kapcsolatot, akkor nem akar, akkor ez van.

2020. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!