Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy ne sértődjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

A barátom azt képzeli, hogy én majd főzőcskézni fogok neki, mindig várja, hogy hívjam meg ebédre, folyton apropózik, de visszautasítom.

Egyelőre nekem nem vásárolt be, és én férfit nem fogok etetni, aki nem is a férjem. Gondolom elfogadná, hogy nálam egyen gond nélkül, ha én volnák ilyen “ nagystilű”.

Engem kirándulni szokott vinni, erdőkbe, meg sétákra, mindig ő ajánlja, én ezt sem várom.

Néha meghív egy kávéra, nem is várok semmit, mert kicsi a fizetése.

Viszont nekem nincs lehetőségem őt etetni, én sem állok jól anyagilag .

Meg is mondtam ezt neki, többször, mégis szivesen veszi, ha néha mégis megkinálom.

Folyton apropózik, hogy éhes, hogy enne, mikor mobilon is beszélünk, ha nem ajánlok semmit, megy és vesz magának valamit.

Nem hittem volna, hogy ez ilyen kellemetlen problémává növi ki magát.

Van egy olyan érzésem, hogy a nyakamra akart volna ülni.



2020. nov. 9. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néha meghívod ebédre vagy vacsira,az ok.Na de minden nap,az túlzás.Na és ,hogy semmit nem vásárol,na ne.
2020. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Menjen haza anyuhoz, majd ő főzőcskézik neki valami finomat.
2020. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt barátnőm, aki egy ilyen szituban átküldött egy bevásárló listát, hogy mit hozzak, és megfőzi kettőnknek. Teljesen jó volt :)



Btw, ez a kapcsolat a te részedről nem kapcsolat, inkább csak együtt lógtok az alapján ahogy a pasasról, meg a kapcsolatotokról írsz.

2020. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem lenne gond, mert a főzés, gondoskodás a szeretetnyelven. Persze ehhez az kellene, hogy minimum vásároljon be és pl. segítsen meghámozni a krumplit, vagy mosogasson el utána. Szóval engem a főzés nem fáraszt, sőt feldob, ha látom, hogy jóízűen elfogyasztja a főztömet az, akit szeretek.

Azt viszont nem hagynám, hogy átmenjen kihasználásba.

2020. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj bundákenyeret teával. Vacsira nagyon finom s nem olyan drága.
2020. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugy van (nem elunk egyutt) hogy en lemegyek boltba, odaadja a kartyajat hogy azzal fizessek, addig o elokeszul. Emellett utal nekem minden honapban egy kisebb osszeget, mert 7 napbol kb 4 napot mindig nalam van. Szerintem igy normalis.
2020. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ti max csak dugihaverok vagytok.
2020. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!