Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a tudtára, hogy ne sértődjön meg azt, hogy költsön rám többet?

Figyelt kérdés

Gyakran elutazik a barátom és onnan mindig kb 1 euro értékben kapok valamit...nekem ez olyan gáz,hogy csak ennyit érek neki. Azért hozhatna valami jobb dolgot is...nem azt mondom 100euroért,de ne egy képeslapot,vagy egy ceruzát kapjak már....nagyon zavar.

Hogy közöljem vele,hogy vehetne nekem drágább dolgot??


2019. nov. 10. 15:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Szia édesem! Tudod, az anyagiasabb nők közé tartozom, de ezt nem akarom nyíltan közölni.
2019. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Kérj konkrétat pl ottani testápolót vagy helyi édességet vagy fülbevalót stb.
2019. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%
A tipikus női hiszti... Örülj annak ami van és ne akarj.
2019. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom ez csak egy provokáló kérdés...
2019. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%

Végtére is minden érték mérője a pénz! Boruljunk hát térdre a mindenható pénz előtt, éljen soká a materialista eszmény.


Tiszta ferengi lesz lassan ez a világ, minden arról a k***a pénzről kell, hogy szóljon. Egyes rétegeknél rendben van, nem is tudnak máshogy tenni, de lassan mindenki ilyen.


Hallottál már olyanról, hogy jelképes ajándék, vagy gesztus? Haverom mindig érdekes alakú köveket visz a barátnőjének, mert a nőnek ez nagyon tetszik. Semmibe nem kerül és mégis mindenkinek jó. Mert mindig keresi őket, akármerre mászkáltunk még régebben. Most szerinted valami csicsás giccset kellene, mert csak?


Nem minden az a k***a pénz.

2019. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Mégis mire vágynál? Minden alkalommal valami dràga ékszer? Vagy mire? Vannak, akik egy szál virágnak is örülnének, ha kapnának. Kicsit túl sok az igényed. Jól írta az egyik előző, közöld hogy csak a buksza tartalma érdekel és erőltesse meg magát, mert te ilyen vagy. Ha ott hagy akkor van egy kis esze.
2019. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Lachesys ***** válasza:
80%

bassszus itteni ferfiak szerint mar egy helyi bonbon, vagy szep sal (nem gucci hanem pl torok bazarbol egy egyszeru szep sal) is anyagiassag?? nem csoda h nincs eselyetek minosegi noknel, kritikan aluli ez a hozzaallas. legyen ingyenpina, de egy csokit mar nem fog kapni, oruljon hogy le nem kopik.


es meg ezek sirnak h miert nincs nojuk! szanalom...

2019. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Jaj szegény kérdező, szép kis válaszokat kaptál:( nem vagyok anyagias, de nekem is rosszul esne. Mióta vagytok együtt? Korábban nem vetted észre, hogy a párod nagyon spórolós lenne? Mert ez is lehetne egy indok, hogy keveset költ rád.
2019. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szolj neki h neked dragabb ajandek kell mert ezzel azzal 1 euros sz@rral nem lehet instan pozolni
2019. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan megmondhatod, semmi rossz nincs ebben.

Biztosan csóró családból jön, ahol ez is hatalmas érték.

Én is kiakadnék, ha egy darab körömnyi bonbont kapnék, nem egy dobozzal, vagy egy ceruzát nem egy készletet..

Illetlenség bizonyos érték alatt ajándékozni, kivéve, ha az az apróság különleges.

Ha mondjuk talál a ti kutyátokhoz hasonló kutyusos matricát, az tök cuki, de egy ceruza amin a neved van, vagy az se.. na az szinte sértő.


Az nem azt jelenti, hogy örömet akart okozni, hanem azt, hogy kis értékben gyorsan le akarta tudni az ajándékozást ”muszáj” alapon. Kérdezd meg, “Miből gondoltad, hogy örülnék ennek?” El fogja magát szégyellni és legközelebb megerőlteti magát. Lehet nem nagyobb értékben, de kreatívabban.

2019. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!