Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély újrakezdeni?

Figyelt kérdés
most szakitott velem a barátnőm,mert megbántottam érzelmileg..bízott bennem,de csalodott..tegnap este beszeltünk telefonon..azt mondta hogy ez igy nem mehet tovabb, amikor ki mondta a dolgot sirt a telefonba ....en is sirtam...1 honapja már szenvedtünk...van esélye neki még várni,vagy lépjek túl rajta???
2010. aug. 10. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta. Ha már egy ideje szenvedés a kapcsolat, akkor ideje véget vetni neki. Sokan ezt nem veszik észre vagy nem hajlandóak észrevenni.
2010. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a remény hal meg utoljára,,és a 6 honap az nem kevés idő , sok szép dolgot átéltünk.......
2010. aug. 10. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hónap az kevés idő nekem 3.5 éves kapcsolatom ért véget 2 hete.
2010. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de neked mi volt a baj??? és hogyan tettted túl rajta magad??
2010. aug. 10. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát így ellaposod a kapcsolatunk nem volt sex, így nem voltam már vele figyelmes meg ilyenek, amúgy nem tudom hogy teszem túl rajta magam még néha álmodom hogy kibékülünk újra együtt vagyunk de eléggé esélytelen meg voltak olyan rossz tulajdonságaink amit a másik nem tudott tolerálni.
2010. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát az utobbi időkben már nekünk sem volt meg az a kötődés egymáshoz..ellaposodott a kapcsolatunk..ezért is döntött ugy hogy egyenlőre hagyja az egeszet,elutazik itt hagy..es gondolkodik..kell neki az idő,ismerem ilyen személyiség tényleg...
2010. aug. 11. 11:42
 7/8 A kérdező kommentje:
és mik voltak azok a tulajdonságok,ha nem titok??
2010. aug. 11. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sokszor önző volt bnőm bár azt már kezdte kinőni vmennyire, meg túl sokat voltunk együtt ráuntunk egymásra. Szerinte én túl pesszimista vagyok.
2010. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!