Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az olyannak elmondani hogy mit gondolok ha megsértődik?

Figyelt kérdés

elmondom hogy mi nem tetszik majd megsértődik és jön még a minden az én hibám és én vagyok a rossz és a sorsom hogy egyedül legyek szöveg.


Többször próbáltam neki elmondani hogy pl felesleges dolgokat ne vegyen meg, meg hogy legyen kicsit tudatosabb..de mintha a falnak mondanám és mikor következőre is ugyanazt a hülyeséget megcsinálja akkor szívem szerint megkérdezném hogy normális?? persze hogy már én se vagyok nyugodt mert nem látom értelmét h pl van itthon 12liter öblítő újból de még a régiből is van..

Vagy olyan dolgot vesz meg amire tudja hogy nincs ideje de akarata se hozzá hogy csinálja..de kell neki


2020. nov. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kell neked ilyen ostoba alak? Soha nem lesz több esze.

Mennyi időt akar elpazarolni az ilyen fafejű hisztigépre?

2020. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Remélem tudod, hogy itt te vagy a hisztigép!


Majd elhasználjátok, akkor kell venni, mikor megéri!


Ráadásul bele ne szóljál már, milyen hobbira költ, előre leírod hogy úgyse lesz ideje meg kitartása??


Spóroltatni akarod, lekezelő vagy vele és lenézed, hát szerintem is neked kellene változtatnod! Akár pasi, akár csaj(bár gondolom csaj), nem bánhatsz így vele!

2020. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Jaj még mindig itt vergődsz szerencsétlen csaj miatt? A huszonhatodik kérdést írod ki már.
2020. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is ilyen volt a VOLT barátnőm. Egyszerűen semmit nem tudtunk megbeszélni. Mindig én voltam a hibás, csak a drámát keresem. Én igyekeztem nem megsérteni, ő minden kicsi problémánál a fejemhez vágott mindent.

Tettem magamnak egy szívességet, szakítottam vele és azóta nyugodtan alszok.


Nem tudom ti, hogy vagytok komolyabb dolgok esetén. Mármint nehogy már az öblítőn vesszetek össze. Lehet csak le van árazva vagy csak szereti ha mindig van otthon. A kapcsolati problémákat is hasonlóan oldjátok meg?...azaz te mindig utána hagysz mindent mert ha nem akkor megy a hiszti?

2020. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Már ez is ő kérdése volt. Kb. Azóta megy itt a hiszti ugyanarról.

Rohadt felesleges normális választ írni. Fogyatékos szegény, egyszerűen nem érti.

2020. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon pénz szűkében lehet a kérdező :))
2020. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!