Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ereztetek mar azt hogy lehuznak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar azt hogy lehuznak?

Figyelt kérdés
Tobb nagyobb erteku ajandekot vettem a paromnak az egyutt toltott ido alatt. O elfelejtette a szuletesnapom es a nevnapom is, nem az ajandek resze erdekel tulzottan hanem hogy fel sem koszontott. En idoben ajandekoztam mindig, sosem felejtettem el egy alkalmat sem. A korulottem levok azt mondjak hogy nem vagyok normalis es lehuz a parom mert egyaltalan nem torekszik arra hogy ugyan igy álljon hozzam. Szerintetek igazuk vagy?
2020. nov. 9. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Lehúz? Követeli magának, vagy te veszed meg magadtól? Más azért a kettő. Ha te magadtól, akkor nem húz le, csak te vagy túl adakozó. Bár megkérdőjelezhető, hogy ő miért nem teszi ezt - de ezt meg kell beszélnetek, lehet neki ezek nem jelentenek sokat s nem "így fejezi ki magát", és nem tudja, hogy neked ez talán fontos lenne. Beszéljél vele.
2020. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt hogy megjegyezte,hogy egy nagyobb plazaban voltunk es hogyaz egyik uzletben vettem magamnak smink termekeket es hogy minek az tok felesleges es konkretan hisztizett hogy neki miert nem vettem inni. Oszinten szerinted velem van a baj ugy hogy ha sajat celra veszem barmit is akkor szamon ker de ha neki akkor az teljesen rendben van? Nehez odabofogni a masiknak hogy boldog szuletesnapot vagy nevnapot? Ugy hogy a parod.... Ez nem a rossz onkifejezes ez egy aprosag lenne csak szarik ra
2020. nov. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!