Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már kapcsolat elején, hogy többször lenne igényetekre szexre, mint a másik félnek? Főleg nőkhöz szól a kérdés. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kíván engem, de valahogy mégsem annyiszor, mint én őt. Nem feltétlen gond, hogy neki nem a szex az elsődleges, de azért furcsállom a dolgot.

Az első pár alkalom nem is sikerült olyan jól, lehet emiatt aggódik. Vagy egyszerűen van olyan, hogy egy férfi egy kapcsolat elején nem akarja mindennap?


2020. aug. 31. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Páromnak is kb heti 1 az igénye, de amúgy meg jó vele. Én nem aggódnék ezen, de beszélgess vele erről.

N28

2020. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
23%
Egy férfi , mindig akarja. Olyan nincs , hogy nem :D Ha nem akarja vagy kevesebbszer annak okai vannak. Persze nem mindenki egyforma, de mint írod kapcolat elején vagyok, akkor meg éjjel nappal kategóri egy igazi férfi.
2020. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is magasabb a libidóm a férjeménél, de nem okoz gondot, felfogtam, hogy nem rólam vagy ellenem szól. Csak a rémesen ostoba emberek hiszik azt, hogy minden férfi szexgép és 0-24 készen áll az akcióra.
2020. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Mi amikor egy hét után találkozunk a barátnőmmel akkor szétd*gom őt, de amikor 3-4 napig együtt vagyunk akkor már kevesebb is elég. Elvileg heti 3-4 alkalom az átlagos egy párnál.
2020. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

#2-es, konkrétan magadat cáfolod :D "egy férfi mindig akarja, olyan nincs hogy nem"

utána meg "persze nem mindenki egyforma"


Kérdező, tapasztalatból mondom, nem mindegyik férfinek egyforma a libidója. Előző párom akkor is folyamatosan szexelni akart, amikor elhunyt apukám és 3 hétig enni se tudtam utána. Nem hagyott békén, konkrétan ugyanilyen dumákat tolt le, hogy egy egészséges pár heti 3-4x szexel minimum meg blablabla.

Mostani párom a világ legkedvesebb, legcsodálatosabb férfija akire mindig számíthattam akármilyen gondom akadt, elmondhatatlanul kedves és odaadó. És vele sokszor előfordul, hogy én többször akarom. Na bumm. Jó a szex, nagyon is, de neki heti 2x bőven elég, én meg van, hogy többször kezdeményezek. Ha van kedve belemegy, ha nem akkor nem és kész. Ez nem vita tárgya nálunk, mert a szex az intimitás egyik formája, ettől függetlenül folyamatosan bújik, ölel, puszilgat, bókol, tehát egyáltalán nem érzem elhanyagolva magam. Ha meg épp nincs szex, akkor is kárpótol, többnyira olyankor nyalni szokott, tehát nem hagy "hoppon" és szereti is csinálni.


Ez az egész téma akkor nem jó, ha teljesen mások az igények. Pl ha a párod heti 1x akarná, te meg minden nap. Na ez sok feszkót szülne, nálunk igazából alig térnek el a libidóink, de tény, hogy ő kevesebbel is beérné.

És nem, nem masztizik suttyomba, nem kúr félre, tényleg vannak ilyen emberek. Nem mindenki egyforma, ezt kellene végre megérteni, mert amíg folyton hasonlítgatjuk magunkat, a kapcsolatunkat másokhoz, addig nem leszünk képesek boldogok lenni.


És nem, az elején se kúrtunk mint a nyulak, ott is egyértelmű volt, hogy neki ennyi elég, én pedig ezt elfogadtam és 6 éve boldog vagyok vele, nemrég kérte meg a kezem.


Nem attól "igazi" egy férfi, hogy minden nap van szex. Ez az én véleményem, de úgyis jön majd a sok szexhuszár gyakoris akik állítják, hogy náluk 30 év házasság után is naponta van szex háromszor 50 percig :D


24L

2020. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyobb az étvàgyam a férjeménél, de ezen könnyen tudunk segíteni mindketten. 😉 22 éve vagyunk együtt, nincs feszkó emiatt.
2020. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
5-ös azért nagyon furcsa, hogy itt minden nő sokkal több szexet akar, mint a férfiak... közben meg mindig minket piszkálnak azzal, hogy nem tudunk a gatyánkban maradni... :D
2020. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem probléma ha van nagy különbség, n is azt mondom heti 3-4 nek kéne lenni, meg h utcán is bújós legyen. Erre mi a válasz? Hogy nem mert akkor sátor van a gatyában és azt látják, hát köszi!
2020. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, nem mindegyik nő akar sokkal több szexet, de miért ott vonsz le konzekvenciát ahol a kérdés erre orientálódik és kifejezetten ilyen nők írnak alá? :) arányaiban szerintem is a férfiak rendelkeznek nagyobb libidóval, de nők között is akad bőven ilyen példa. 5-ös voltam.
2020. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azta, nem gondoltam, hogy ennyire normális válaszok érkeznek ráadásul jó tapasztalatokról!

Köszönöm nektek, kicsit megnyugodtam.

2020. aug. 31. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!