Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire motiválna a változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire motiválna a változtatásban ha tudnád párod véleményét A testedről?

Figyelt kérdés

Én elmondtam neki hogy mi a véleményem de nem tesz semmit, de ugyanakkor sérelmezi hogy nem érzi magát nőnek mellettem..és már nem tetszik nekem annyira.


Már belefáradtam hogy hiába próbáltam segíteni neki mindig csak a kifogások jöttek hogy miért nem..


2020. nov. 10. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Leszarnám a véleményedet, ha van egy kis esze a barátnődnek, nem miattad akar változni. Eléri az általad kívánt változást, majd kitalálsz mást.
2020. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Félig-meddig. Az rosszul esne, ha azt hangsúlyozná, hogy nem vonzódik már hozzám. Ellenben ha én sem érzem jól magam a bőrömben, akkor a bíztatása motiválóan hatna. Például, ha szóba hozza, hogy látja rajtam, és mit szolnék ahhoz ha... és itt tesz egy javqslatot akár ételre, akár idő felszabadításra, hogy legyen időm mozogni, sportolni.

De soha nem úgy motiválunk valakit, hogy még rosszabbul érezze magát. Az csak dacossá teszi az embereket.

2020. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ennek a kapcsolatnak semmi értelme többé. Engedjétek el egymást, kérdező.
2020. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk már játszanak a visszerek, a májfoltok, a sokféle bőrhiba, anyajegy és ilyen-olyan ki illetve benövés korunknál fogva is.

Szerinted úgy bújunk össze, hogy tudatjuk a másikkal a mindenféle hibáját?

Ugyanolyan jól tud esni a szerelmed közelsége egy közel sem tökéletes testbe bújtatva is :)

2020. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon gyorsan ítélkeznek itt az emberek...néha már viccesen...


Ez oda-vissza mindkét félnél megesik.


Megismertétek egymást, sportos vagy izmos a férfi a nőnek formás alakja van nincs felesleg rajta....de a férfi vagy a nő elhízott, elhanyagolta magát, szőrösebb is teszem fel, mondjuk úgy elhagyta magát.


És csodálkoznak ha nem kívánják már egymást....mert ha szeretsz akkor így is szeretsz mesebeli marhaság.


Persze szeretheti ő mondjuk a másikat, de szeretettől még k**úrvára nem állt fel a f**asza senkinek sem.


Aztán a másik oldala! Így a sok sok okostojás ha meglátná a csajt, nem kéne neki mert felszedett néhány kilót, elhagyta magát külsőre a csaj.

De hipp hopp....beugrik a csajnak szakítás után, persze csak utána! Basszus így nem fogok kelleni senkinek sem! Sportolni fogok fogyózni fogok, hogy jól nézzek ki! Ezaz igen!

És lááám pár hónappal később jól néz ki újra, mint újkorában.

Így ismét kell majd a következő férfinak is....aztán pár év múlva ugyanez a helyzet...


NEM! Az elsődleges probléma, hogy az ember elhagyja magát és lusta ! Saját magáért kellene tennie azért, hogy jól nézzen ki. Nem pedig másért. De sajnos nagyon sokan csak mások véleménye miatt törődnek annyit magukkal.


Van jónéhány férfi és nő aki házas vagy együtt él 10-enéve de a nő ugyanúgy odafigyel magára és a férfi is...

2020. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha te már "minden jóval" jellemezted neki a kinézetét, ne csodálkozz, hogy érdektelen lett.

Csak nagyon egyszerű embereknél működik a kritika utáni motiváció, hogy "azért is megmutatom neki, hogy jó csaj vagyok", a legtöbb emberbem tényleg dacot vált ki, ahogy írta más is, meg nyilván ő sincs már oda érted, ezért a véleményed annyira nem fontos neki.

2020. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, mivel előtte próbáltam burkoltan finoman semmi változás..aztán ötleteket adtam. Semmi- így gondoltam ez hátha motiváció hogy nyíltabban elmondom..de nem
2020. nov. 10. 15:07
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk pont azt sérelmezi párom, hogy eletmódot valtottam.

Dagi voltam, vagyok is.

De nem erzem mar jól magam a bőrömben, -14 kg eddig , es állandó balhé, nem segít, nem motival, csak keresztbe tesz, megnehezíti.

Szex is kevesebb lett.

En vagyok a nö.


En örülnek neki, ha segítene, ha figyelmeztett volna.

Bar a tálalas sem mind1, hogy mondja :) Erre azert ügyelj :)

2020. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk a velemenymondas nem segitseg remelem ezt te is tudod.

Masreszt a motivacionak belulrol kell jonnie. Es ha valaki erzelmi evo az ilyen oszinte velemeny nem segit hanem csak ront a helyzeten. Esetleg segithetnel is neki ha akar valtoztatni ahelyett hogy csak elmondod a véleményed. Ha meg nem akar akkor ott a valasz.

2020. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan mi a problémád a párod testével? Mi változott rajta azóta, hogy megismerted?
2020. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!