Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire motiválna a változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire motiválna a változtatásban ha tudnád párod véleményét A testedről?

Figyelt kérdés

Én elmondtam neki hogy mi a véleményem de nem tesz semmit, de ugyanakkor sérelmezi hogy nem érzi magát nőnek mellettem..és már nem tetszik nekem annyira.


Már belefáradtam hogy hiába próbáltam segíteni neki mindig csak a kifogások jöttek hogy miért nem..


2020. nov. 10. 14:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Rosszabb lett az állóképessége fizikai állapota. Fájnak a lábai és dagadnak illetve lett zsírpárnája vastagabb lett a combja nagyobb a feneke jóval mint mikor vékonyabb volt.
2020. nov. 10. 16:03
 12/20 anonim ***** válasza:

Legjobb ha ilyen esetben közösen cselekedtek.


Kezdhetitek sétákkal, erdei kirándulásokkal némi domb-hegymászás, biciklizés ezt mind közösen. Kikapcsolódás is.


Változtathattok étrendet is.

2020. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5%

Hű, nézd ezt a sok erős független nő válaszolót. Ugye nektek nem probléma, ha a párotok sörhasat ereszt!?


Nem értem ezt a hozzáállást. Természetes, hogy olyan akarok lenni, ami a párom számára vonzó, mind tettekben, mind megjelenésben.

2020. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én erős független nőként nem tettem szóvá amikor a volt férjem felszedett több, mint 10 kilót. Én úgy is szerettem. Ő már nem volt ilyen elnéző velem...
2020. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14# Erős független nő, juhé, minden férfi álma... :D
2020. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az "erős, független nő" válasz volt a 13-as hozzászólásra. Amúgy meg szerencsére vannak férfiak akik nem önbizalomhiányosak és értékelik azt a nőt aki elér dolgokat és nem társfüggő. Aki nem azért akar velük lenni mert retteg attól, hogy egyedül marad hanem azért, mert szereti őket.
2020. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Láttam magamon, nyilván, hogy feljött pár kiló. De azért reménykedtem, hogy csak én látom és nem is vészes. A férjem mondta, hogy de bizony, sajnos vastagabb lett a lábam és nagyobb a fenekem. Nekem ez tök motiváló volt, vagy nem is tudom, mi a jó szó, és elkezdtem mozogni. Nem is értem a válaszokat, ha a párom nem mondhatja el a véleményét a külsőmről, akkor ki?
2020. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hm a combjára meg a fenekére rakódik akkor ő még relatíve szerencsés típusba tartozik. Nekem felkarra, hasra és mellre megy, amitől a felső testem 2x akkora, mint az alsó és ez borzasztóan aránytalan, debella testet eredményez. :(

És ez még nem minden...

2020. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
a hurka a hasán van, bár azt mondja csak fel van fúvódva étkezés után..perszee..
2020. nov. 11. 08:10
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha nem így ismert meg, akkor befolyásolna, mert neki akarnék tetszeni... kiv. ha önhibámon kívül nem tudok (pl. ha hónapokig kell feküdnöm eü. okok miatt, nyilván nem tudok fogyni).


Ha így ismert meg, akkor kapja be, kb., hogy úgy jött össze velem és hazudozott össze mindent, hogy igazából nem is tetszettem neki, és arra várt, hogy mikor kezdjen el megváltoztatni.

2020. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!