Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma mar kotelezo a telefonomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mar kotelezo a telefonomat megmutatni a baratomnak hogy ellenorizzen?

Figyelt kérdés

Nincs rejtegetni valóm, de a telefonomat nem szeretem ha más is piszkálja vagyis "turkál" benne. Van egy csomó privát beszélgetésem ami nem azt jelenti, hogy titkolok valamit vagy vaj van a fülem mögött, de privát üzenetek lányokkal,srácokkal vagyis a barátaimmal ami csúnyán hangozhat, de nem tartozik a páromra sem. Pl hogy a barátnőm megírja nekem, hogy milyen családi probléma volt megint otthon vagy pl legutóbb egy csoport beszélgetésbe küldtek egy pénisz képet a srácok egy vicces mém akart lenni. De nem csak emiatt tabu a telóm. Hanem úgy egyébként az előzményeim,telefonszámok,smsek, képek miatt. Szerintem ennyi személyes tér kell nekem is és ha telefonozok akkor nem érdekel más.


Sosem kértem el a barátom telefonját és nem akartam lecsekkolni kíváncsiságból sem. Még csak egy szelfit sem készítettem a telójával és nem hívtam senkit se vagy ilyenek.


De ő meg a kezdektől azt szeretné ha bármikor hozzáférhetne a telómhoz, mert szerinte ez a bizalom egyik jele és hogy nem rejetegek semmit. Többször is elkérte a telóm vagy kivette a kezemből és felakarta oldani. Mindig elviccelte a dolgot és csak mosolygott meg visszaadta hiszen eleve nem tudja a jelszómat, de akkor is zavar már, hogy újra és újra időközönként lefuttjuk ezt a kört.


6 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején többet próbálkozott..aztán leállt..most megint elkezdte.


Azzal próbál rávenni hogy oda nyomja a kezembe a telefonját hogy "kutakodjak" de én őszíntén lesz..rom hogy kivel mit beszélget mert BÍZOM BENNE az meg nem érdekel hogy a neten mit nézett utoljára ennyi privát szférájá had lehessen már. Nem értem nekem ezt miért nem engedi meg.


A másik 2 kapcsolatomban ez ugyan így probléma volt és veszekedés is volt..mert azthitték megcsalom őket.


Velem van a gond és ma már tényleg még a telefonom sem lehet csak az enyém? 😔


2020. nov. 10. 23:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Én 10 éve vagyok együtt a párommal, egyikünk sem kutakodik egymás telefonjában. Nem is akar. Ez ponthogy a bizalmatlanság, nem a bizalom jele. Én is sok privát dolgot beszélek meg a barátaimmal akár messengeren is, ez nem tartozik másra. Attól, hogy kapcsolatban vagy van egy saját életed, személyiséged, nem minden pillanatodat a párod tölt ki. Mondd meg neki, hogy nem és kész. Kódold is le.
2020. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

"De ő meg a kezdektől azt szeretné ha bármikor hozzáférhetne a telómhoz, mert szerinte ez a bizalom egyik jele"


Elég kifordított logikája van a párodnak. Ha erre van, illetve igénye, az épp nem a bizalom, hanem a bizalmatlanság jele.

2020. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Én nem értem az ilyen embereket. Ha ellenőrizni akar, akkor nem bízik benned. De akkor meg minek van veled együtt?

Ez olyan dolog, hogy ha valaki azt mondja a párjának, hogy túlórázik, akkor normális esetben a párja nem hívja vissza a munkahelyi portást, hogy "Tessék mondani, X.Y. bent van-e még, vagy már hazaindult?" Elhiszi neki, hisz a párja, tehát bízik benne. Ha utánakeres, akkor nem bízik benne.

Szerintem nem sokat veszítesz, ha dobod az ilyen fickót. Nem hiszem el, hogy ne akadna manapság normális.

2020. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Kontroll mániás barom.
2020. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem, ez egy kontrollalo, elnyomo kapcsolat lightos kezdete. Ez a "bizalom jele" duma a legtipikusabb ismertetojel. A bántalmazó, kontrollalo fél MINDIG az alávetett lelkiismeretére akarja varrni hogy miert van erre szükség.



Amugy kerdezo ha 3/3 kapcsolatodban ebből probléma volt akkor nagyon gyanús hogy mindig megtalalod a kontrollmanias ferfiakat tudat alatt. Se en se a barati korom nem olyan hogy ellenőrizgese a parja telefonjat szoval ha mindig ilyet fogsz ki azon erdemes elgondolkodni hogy miert, mi vonz ezekben. Van is tippem.

2020. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az a jó, ha a párodnak nincs rá külön igénye, hogy megnézze, de ha mégis megtenné, nem lenne gond.
2020. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
1%
Nem. De akkor te sem akard, az övét!
2020. nov. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Javasold neki pszichológus felkeresését, hogy önmaga megoldja e helyzetet.
2020. nov. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Semmi köze hozzá

Az a te privát dolgod

En se adom sose

En se kérem el

Minek?

2020. nov. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Es pont ö beszél a bizalomrol?Lol
2020. nov. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!