Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma mar kotelezo a telefonomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mar kotelezo a telefonomat megmutatni a baratomnak hogy ellenorizzen?

Figyelt kérdés

Nincs rejtegetni valóm, de a telefonomat nem szeretem ha más is piszkálja vagyis "turkál" benne. Van egy csomó privát beszélgetésem ami nem azt jelenti, hogy titkolok valamit vagy vaj van a fülem mögött, de privát üzenetek lányokkal,srácokkal vagyis a barátaimmal ami csúnyán hangozhat, de nem tartozik a páromra sem. Pl hogy a barátnőm megírja nekem, hogy milyen családi probléma volt megint otthon vagy pl legutóbb egy csoport beszélgetésbe küldtek egy pénisz képet a srácok egy vicces mém akart lenni. De nem csak emiatt tabu a telóm. Hanem úgy egyébként az előzményeim,telefonszámok,smsek, képek miatt. Szerintem ennyi személyes tér kell nekem is és ha telefonozok akkor nem érdekel más.


Sosem kértem el a barátom telefonját és nem akartam lecsekkolni kíváncsiságból sem. Még csak egy szelfit sem készítettem a telójával és nem hívtam senkit se vagy ilyenek.


De ő meg a kezdektől azt szeretné ha bármikor hozzáférhetne a telómhoz, mert szerinte ez a bizalom egyik jele és hogy nem rejetegek semmit. Többször is elkérte a telóm vagy kivette a kezemből és felakarta oldani. Mindig elviccelte a dolgot és csak mosolygott meg visszaadta hiszen eleve nem tudja a jelszómat, de akkor is zavar már, hogy újra és újra időközönként lefuttjuk ezt a kört.


6 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején többet próbálkozott..aztán leállt..most megint elkezdte.


Azzal próbál rávenni hogy oda nyomja a kezembe a telefonját hogy "kutakodjak" de én őszíntén lesz..rom hogy kivel mit beszélget mert BÍZOM BENNE az meg nem érdekel hogy a neten mit nézett utoljára ennyi privát szférájá had lehessen már. Nem értem nekem ezt miért nem engedi meg.


A másik 2 kapcsolatomban ez ugyan így probléma volt és veszekedés is volt..mert azthitték megcsalom őket.


Velem van a gond és ma már tényleg még a telefonom sem lehet csak az enyém? 😔


2020. nov. 10. 23:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
#7 Nem tűnik fel, hogy a kérdezőt nem érdekli a párja telefonja akkor sem ha a párja azt direkt a kezébe nyomja hogy kutakodjon? Értő olvasás...
2020. nov. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
80%

Akkor sem kötelező, ha nincs rejtegetnivalód.

A személyiséged. a személyi szabadságod tabu.

Ami fontos, úgyis elmondod.

Ha követeli, hogy mutasd meg, bejáratos legyen a telefonodba,

akkor nincs bizalom, nincs tisztelet, az szimpla birtoklási vágy.

Az ilyennek nálam az első követelőzésig, főleg, kutakodásig

lenne esélye. És ott is lenne vége.

2020. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

"ez a bizalom egyik jele és hogy nem rejetegek semmit. "


Na, ez aztán a fából vaskarika.

Nem bízik benned, de te bízzál benne, ezért tárd ki

a belsődet, hadd turkáljon benne.


Hát ez nagy Goethe Faust, azt.

2020. nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
A párodban van egyfajta bizalmatlanság, menjen szakemberhez, hogy megoldhassa, a későbbiekben e bizalmatlanság esetleg nagyobb mértékben is megnyilvánulhat (ez persze nem biztos).
2020. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12%
Nem kotelezo. En nem tartom helyesnek. Ha esetleg megis engednel neki, elotte torold a baratnoid bizalmas kozleseit es tudasd veluk ,hogy csak olyat irjanak amit a baratodnak is elmondananak.
2020. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
7%
Nem kötelező. Itt mikor egy nő azt írja , hogy "véletlen" belenéz a párja telefonjába, gépébe, naponta 4-5 alkalommal, neki adnak igazat!! CSAK egy nőnek van joga kutakodni a párja dolgaiban!!
2020. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
2%
Én össze se jövök olyan növel, akinek van okostelefonja. Probléma megoldva.
2020. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy meg jogos a barátod kételkedése. A mai nöket nézve ez alap. 15 éve ez tabu lett volna, de változik az idö, ma a telefon semmiképp se tabu a másik elött. Már csak adatvédelem miatt is, biztos nem lennék nyugodt, ha a partnerem veszélyes appokat használna vagy telefonon keresztül beszélne bárkivel is. Ez 2020-ban kizárt. Ha megvitatni valója van, üljön le a gép elé, és írjon emailt a bnöjének, ennyi.
2020. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

18


:DDD nagyon kedves vagy, hogy így aggódsz, de szerencsére a nők nincsenek gondokság alatt, ezért pontosan el tudják dönteni, hogy milyen appokat akarnak leszedni vagy kikkel akarnak beszélgetni.

2020. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
18%

18


Ok, boomer.

2020. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!