Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma mar kotelezo a telefonomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mar kotelezo a telefonomat megmutatni a baratomnak hogy ellenorizzen?

Figyelt kérdés

Nincs rejtegetni valóm, de a telefonomat nem szeretem ha más is piszkálja vagyis "turkál" benne. Van egy csomó privát beszélgetésem ami nem azt jelenti, hogy titkolok valamit vagy vaj van a fülem mögött, de privát üzenetek lányokkal,srácokkal vagyis a barátaimmal ami csúnyán hangozhat, de nem tartozik a páromra sem. Pl hogy a barátnőm megírja nekem, hogy milyen családi probléma volt megint otthon vagy pl legutóbb egy csoport beszélgetésbe küldtek egy pénisz képet a srácok egy vicces mém akart lenni. De nem csak emiatt tabu a telóm. Hanem úgy egyébként az előzményeim,telefonszámok,smsek, képek miatt. Szerintem ennyi személyes tér kell nekem is és ha telefonozok akkor nem érdekel más.


Sosem kértem el a barátom telefonját és nem akartam lecsekkolni kíváncsiságból sem. Még csak egy szelfit sem készítettem a telójával és nem hívtam senkit se vagy ilyenek.


De ő meg a kezdektől azt szeretné ha bármikor hozzáférhetne a telómhoz, mert szerinte ez a bizalom egyik jele és hogy nem rejetegek semmit. Többször is elkérte a telóm vagy kivette a kezemből és felakarta oldani. Mindig elviccelte a dolgot és csak mosolygott meg visszaadta hiszen eleve nem tudja a jelszómat, de akkor is zavar már, hogy újra és újra időközönként lefuttjuk ezt a kört.


6 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején többet próbálkozott..aztán leállt..most megint elkezdte.


Azzal próbál rávenni hogy oda nyomja a kezembe a telefonját hogy "kutakodjak" de én őszíntén lesz..rom hogy kivel mit beszélget mert BÍZOM BENNE az meg nem érdekel hogy a neten mit nézett utoljára ennyi privát szférájá had lehessen már. Nem értem nekem ezt miért nem engedi meg.


A másik 2 kapcsolatomban ez ugyan így probléma volt és veszekedés is volt..mert azthitték megcsalom őket.


Velem van a gond és ma már tényleg még a telefonom sem lehet csak az enyém? 😔


2020. nov. 10. 23:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Ez jól mutatja, hogy mennyire tisztel (semennyire), és mennyire bízik benned (szintén semennyire). Emellett nem társként, hanem tulajdonként tekint rád. Nem mellékesen: gyakori, hogy akik ennyire bizalmatlanok, azok pont azért teszik, mert magukból indulnak ki.

Én azt mondom, keress egy normális FÉRFIT, aki tiszteletben tart téged, mint nőt, és mint személyt.

2020. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
A barátod egy konzervatív muszlim országból vándorolt be Magyarországra? Mert akkor érthető a hozzáállása.
2020. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom. Tudom, hogy miről beszélsz, nekem is volt kotrolláló párom, ez mindig így kezdődik, aztán ha engednél mindig csak többet meg többet akarna. Nem bízik benned, de leginkább önmagában nem, ezért visszaigazolásokat keres. Jelen esetben így, amihez viszont nincsen joga. Az én telómhoz sincs hozzáférése a másiknak, ha akarok valamit mutatni, odatartom neki, hogy:"Ezt nézd!" És akkor csakis azt az egy dolgot láthatja, meg az én párom egyszer mondta, hogy írjam meg az egyik barátjának, hogy mindjárt indulunk, mikor ő még takarított, de magától sosem nyúltam volna hozzá. Aztán az egyszeri engedélyt meg nem tekintettem úgy, hogy akkor kommunizmus van: "A te telód már a MI telónk."
2020. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

". Már csak adatvédelem miatt is, biztos nem lennék nyugodt.."


Minek képzeled magad nyuszika, hogy majd te eldontod, mit használhat a párod és mit nem.

2020. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 22es

Az en párom is albán muszlim

De sose nézte meg a telefonom es mondott ilyeneket

2020. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

Nincs ilyen, hogy KÖTELEZŐ!

Sosem értettem ezt a kutakodást. Számomra ez már eleve bizalmatlanságot feltételez. Hét éve vagyok a férjemmel. Tudjuk egymás jelkódját, de sosem kutattunk egymás telefonjában. Akkor szoktam elővenni az övét, ha a kirándulásról, egyéb eseményről átküldöm magamnak a fotókat, ő pedig akkor használja az enyémet, ha segít nekem valami appot beállítani.

2020. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
46%

Az én barátnőm simán mutogatja nekem a messengerét meg az emailjeit ha valami érdekeset üzennek neki, előttem nyitja ki a billenytűzárat is szóval simán belenézhetnék ha akarnék.


Így simán megbízok benne és ő is tudja az én telóm nyitóját, valamint én is megnyitom a messengert vagy bármit előtte.

2020. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%
Szép hosszú kapcsolatot látok előttetek... jah, nem.
2020. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
72%

27. A barátaid az Ő barátai is? Én jártam úgy régen /középkorú vagyok/ volt egy bizalmas barátnőm akibe megbíztam. Kiderült az én szerelmi bánatommal szórakoztatja a barátját. Én meg a barátja tesójától hallottam vissza, hogy tudják ám mi újság velem.

Amúgy a fiatal korosztálynál ez nagy probléma amit a kérdező ír. Sok kapcsolat úgy kezdődik, hogy mindenféle jelszó megadása, mert hát bízunk egymásban. Meg az egymáson lógás 0-24-ben. Szerintem ez generációs probléma.

2020. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
63%

Valamit kompenzálni akar vagy elrejteni.

Nem kell neki odaadni a telefonodat.

Ő persze előre tud minden "gyanús" dolgot törölni, aztán odaadni neked, hogy nézd csak..

Vagy magából indul ki, és neki lenne takargatnivalója, vagy egy kontrollmániás idióta.

Soha nem kutakodtam senki telefonjában. Az enyémben exem többször is, de mindig letagadta. Soha nem talált semmit. Aztán beállítottam egy olyan opciót, hogy rossz feloldó kód esetén készítsen képet a telefonom. Napi kb 15-20x próbálta feltörni, de ekkor is tagadta, hiába voltak róla meg a képek.. Vannak ilyen barmok, jobb tőlük megszabadulni.

2020. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!