Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sziasztok én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amestrin kérdése:

Mit tegyek? Sziasztok én egy 27L vagyok eljegyezve és együtt élünk 2.5 éve. Ő 14 évvel idősebb nálam. Babaprojekt is elindult.. A tenyerén hordoz, támogat és egy hullámhosszon jár az agyunk.

Figyelt kérdés
Az érzelmeiről nem beszél és vita közben olyanokat mond hogy: húzd le a gyűrűt, utállak egy darab szar vagy. Ronda vagyok, miért jött össze velem. Megcsalom. Ami nem igaz.
2020. nov. 11. 04:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Párterápia, ebben idegenek nehezen tudnak segíteni, minden párkapcsolat más és más. Hogy mondja, mikor mondja, miért mondja... Bár az, hogy ilyeneket mond, nagyon szomorú.
2020. nov. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen így néz ki egy leendő elvált anyuka ;)
2020. nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%
A tenyerén hordoz? Támogat? Nem. Egyik sem. Azért, mert néha ilyenek után normalisan viselkedik, attól még egy nagy kalap szar ez a kapcsolat.
2020. nov. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
99%

Tilis ilyen mellett gyereket vallalni. Az ilyen nem is szeret.

Ahol már nincs tisztelet ott már lefött a kave es csak rosszabb lesz.

2020. nov. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%
Egy ilyennel mi a jó fenéért indult el babaproject????Normális-e vagy????
2020. nov. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

ami megtörténhet a jövőben:


- 9 hónapig egyedül maradsz kb teljesen, magával lesz elfoglalva, egyedül fogod ezt átvészelni, és nem nem a mesehabos amerikai 9 hónap lesz, hogy napsütéses napok evés ivás tv pihenés filmek vidámság...hanem sok kesergés mert egyedül érzed majd magad


- hipp hopp megváltozik a párod és minden fantasztikus lesz....habár ezt kétlem


- megszületik a baba, ő egy mintaférj lesz a baba születése után, dúlni fog a szeretet, a babával és veled is sokat fog törődni szeretni imádni fog


- bazira le fogsz sz**arni mindent, később jár haza, sokszor elmegy otthonról, vagy hazajön leült a tv, gép elé. Te meg keseregni fogsz.

2020. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Idegbeteg alak.

Kilépnék, mert ha már ezt műveli, az rövid időn belül rosszabb lesz.

Valóban ilyen idegbeteggel tervezel gyereket?

Mert azt tudnod kell, hogy vele is így fog bánni, és ilyen környezetben

ő is idegbeteg lesz.

Kell ez neked?

2020. nov. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Én a helyedben eleget tennék a kérésének és lehúznám a gyűrűt. Tök fiatal vagy, simán találhatsz hozzád illő párt. Ez egy f*sz, nem ajánlom a babaprojektet.
2020. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom: számodra megéri -e energiát fektetni (ha párod is nyitott rá) szakember segítségével kideríteni, miért bizonytalan, miért mond ilyeneket. Ha beszéltek róla, mit mond, ez is fontos lenne. Ezek mindenesetre intő jelek, az biztos.
2020. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert sok no kikoveteli a tenyeren hordozast. Jo, olyan is van amikor a ferfi ugy erzi ezt kell tennie. Nagy korkulonbseg eseten gyakori ez. Aztan sok lesz neki, lazadozik.Mert mindig csak a no igenyei vannak napirenden. Ez lehet az oka kerdezo,hogy bar tenyeren hordoz, neha nagyon csunyakat mond.
2020. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!