Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sziasztok én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amestrin kérdése:

Mit tegyek? Sziasztok én egy 27L vagyok eljegyezve és együtt élünk 2.5 éve. Ő 14 évvel idősebb nálam. Babaprojekt is elindult.. A tenyerén hordoz, támogat és egy hullámhosszon jár az agyunk.

Figyelt kérdés
Az érzelmeiről nem beszél és vita közben olyanokat mond hogy: húzd le a gyűrűt, utállak egy darab szar vagy. Ronda vagyok, miért jött össze velem. Megcsalom. Ami nem igaz.
2020. nov. 11. 04:25
1 2 3
 11/22 Noren1989 ***** válasza:
0%
Vele indult el a babaprojekt, vagy besegített valaki? 😄
2020. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%

"egy darab szar vagy. "

Ez semmilyen kapcsolatba nem fér bele. Azonnal lefújnám a babaprojektet, sőt, azonnal szakítanék vele.

2020. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom hogy hogyan tudod nőként ez elviselni, és tovább tervezni vele!?!?

Porig aláz és még együtt vagy vele!

2020. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
nem hagynám hogy így beszéljen velem, de tudod nem ez lesz a legrosszabb, hanem amikor a kétéveseddel fog így beszélni, hogy "takarodj innen te ki szar" azt meg látod majd könnybe lábadt szemekkel, tropára ment idegekkel fog majd oviba menni, ....na az lesz a kemény. Sajnos az én férjem is idegbeteg, bár nem beszél így, de ingerült, kiabálós, nem tudja magát kontrollálni. Sajnos én nem ismertem ki eléggé őt, nagyon megjátszotta magát, de a gyereknevelés terhe jobban kihozta belőle a benne lappangó idegbeteget. Megundorodtam tőle és a gyerekek nem szeretik az apjukat, az életem arról szól hogy az apjuktól próbálom védeni a gyerekeket. Nem tudok elválni, mert akkor a kicsik a láthatáson meg sok programon teljesen ki lennének szolgáltatva neki és nem lenne aki megvígasztalja őket ott helyben, amikor az apja megint megsiratja őket. Most azonnal dobd ezt az embert.
2020. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"A tenyerén hordoz, támogat"


"vita közben olyanokat mond hogy: húzd le a gyűrűt, utállak egy darab szar vagy. Ronda vagyok, miért jött össze velem. Megcsalom."


🤔

2020. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyereket akar, de téged nem. Majd kiderül, hogy gyereket is csak úgy akar-e, mint egy kiskutyát, akit más gondoz. Eljegyzés meg csak szavak, nem vett el, bármikor otthagyhat.
2020. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a "kapcsolatot" hanyagolnám. Azért azoknak az idősebb pasasoknak a többsége, akik ennyivel fiatalabb nőt választanak maguk mellé, nem véletlenül teszik ezt. Olyat keresnek, aki felett könnyebben tudnak uralkodni, aki kevesebb eséllyel szól vissza, akit meg lehet "győzni" a tapasztalattal, azzal, hogy idősebbek... és hát, ne haragudj, de te ebben az esetben bebizonyítottad neki, hogy igaza van, mert akármilyen ocsmányul beszél veled, megaláz, befenyít a válással, napi szinten érezteti veled, mennyire szerencsés vagy vele... és még mindig nem léptél le. Az ilyen úgysem fog megváltozni... és a gyereketekkel is így fog viselkedni, mert ott még inkább tudatában lesz annak, hogy ő a felelős, az APA, és a gyereknek neki kell megfelelnie...
2020. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell kerülni az idősebb pasikat, mind csak ki akarja használni a nőket
2020. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért én ismerek egy álompárt. Pasi jóképű, naponta igényli /Barátnőmtől tudom./ B.nőm nem szeret vezetni, nem is kell neki. Hétvégi kirándulások, ahová Ő akarja. Ránéz egy 40000,- ft-os bőrcipőre, csizmára ki se kell mondania, hogy tetszik neki már az övé. Ezenkívül imád a pasival mutatkozni, magas, jóképű. A kolléganőit is pukkaszthatja vele amikor érte megy a vadonatúj felső kategóriás autóval.

Ja, nem is csak őt tudom. Ismerősöm 30 körüli lánya mindig mellényúlt a korosztályában. Most Ő is egy 15 évvel idősebb férfi -korosztályában nem kapná meg ezt a színvonalat - szerető gondoskodásában lubickol. Attól függ a kérdező mit ért támogatás alatt, mert a legtöbb nőnek igenis bejön a tenyéren hordozás.

2020. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nehogy ebbe a fosba gyereket szülj! Szerintem szakíts vele amíg nem késő. Még ha vita, veszekedés van, akkor se mondunk ilyet a másiknak, hogy egy darab szar. Az ilyen se férjnek ,se apának nem való.
2020. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!