Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gáz, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy nem jött fel a barátom segíteni vagy úgy eleve meglátogatni? Vagy csak újabb női hiszti?

Figyelt kérdés
Adott az alábbi helyzet: távkapcsolatban vagyunk másfél éve, a koronavírus miatt volt 7 hónap távollétünk (én romániai vagyok de Budapestre járok egyetemre, ő meg magyarországi (pécsi) és dolgozik) most szeptemberben jöttem vissza egyetemre és akkor feljött hozzám, és én is lementem a családjához. Azóta megint nem találkoztunk. És most megint kitettek a kollégiumból, és kb egyik napról a másikra kellett kipakoljam a cuccaim. A barátom erre csak annyit reagált, hogy akkor megint nem láthat sok ideig. De nem jött fel se segíteni (azért eléggé betáraztam cuccokkal és egy órára innen levő szállásra kellett vigyem a dolgokat, 4-szer térve), se meglátogatni utoljára mivel most van nagyobb kiadása autó miatt. De én meg hamarosan utazom haza. Csak én reagálom túl, hogy nem jött fel hozzám és sajnált 10ezer forintot? Mivel én jelenleg a pakolással és a kicuccolással foglalkozok nyilván nem tudtam lemenni, de neki 5 nap szabadsága volt pont a héten.

2020. nov. 12. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
fejezd be a hisztit
neked kellene lemenj
29 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha hamarabb feldobom azt, hogy majd én kifizetem neki (csak jelzem, hogy én ösztöndíjból élek) akkor jött volna. De csak nekem vannak túl nagy elvárásaim, hogy magától eszébe jusson és megoldja valahogy még ha nem is olyan könnyű? Azt mondta én nem vagyok képes megérteni az ő helyzetét, hogy autóval jár munkába és most az van szervízbe, és kb annyiba kerül mint egyhónapi fizetése.
2020. nov. 12. 00:47
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Sztem is gaz.

Szabija is volt, szoval a melora se foghatja. Vagy volt valami extra dolga a szabija alatt?

2020. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez így elég gáz. Mintha, nem is lennél neki annyira fontos. Főleg, hogy szabija volt. Felszállt volna egy buszra vagy vonatra és még van oldva...de az még gázabb, hogy még el is várta volna, hogy te fizesd neki az utat.
2020. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, de én ha költözöm, akkor hívok egy költöztető céget vagy taxit. Csak ezért ne utazzon már senki többszáz kilométert.


L

2020. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem egy lovag. Egy szærhazi. Dodb ki. Fiatal vagy lesz rendes ertelmes kedves ferfi melletted. Egyszer mikor anno valami hasonlo hulyeseg miatt majdnem felhuztam magam. Azt mondtam magamban ezaz ember annyit sem er hogy szakitsak vele :D hogy szavakat pazaroljak ra: tiltas mindenhonnan! Utana tobbet az eletbe nem talalt meg engem. :)


Visszahallottam hogy o volt felhaborodva. Jot rohogtem..

2020. nov. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha én lettem volna a helyében akkor fel mentem volna,akár autóval ha az nincs akkor busszal vagy vonattal,akit szeret az ember azért tesz is és támogatja,sőt még fel is ajánlottam volna hogy költözz hozzám vidékre legalább több időt együtt tudunk tölteni végre,mindennek van előnye és hátránya.

Szerintem ha ilyet mond hogy fizesd ki neki az utat akkor nem érezhet valami sokat irántad,kérdezd meg tőle mit akar pontosan?

Én a helyedben próbára tenném, adnák neki 3 esélyt,ha el bukja őket szakítanék vele,mégis csak BP vagy nem Erdélyben ami sokkal közelebb van.

Kérdez rá mi volt neki olyan fontos?

Legközelebb kérd meg hogy menjen fel,nem minden ember tudja hogy ilyenkor mit kell tenni 😕

22F

2020. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el. Keresd jobbat
2020. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo es a #6 os kommentelo: 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️


Kerdezo talaltunk neked egy lovagot! A szårhazi pasid dobd ki.

En is no vagyok de most keritot jatszok es osszehozlak titekeet. ❤️ Love Peace

2020. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de igy az egesz tortenettel egyben akkora kalap szar, hogy egyedul sem erezned magad ennyire elhagyatva. Nincs megbannivalod. Megismersz majd egy szazszor jobbat.
2020. nov. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

Ez a gyk. Ha a férfi fél másodperc alatt nem terem ott, menti meg a világot és hasonlók, akkor egy csúnya gonosz ember.

Amúgy nem, nem gáz, amit csinált. Utazott volna egy csomót, hogy te amúgy se vele/veletek foglalkozz, hanem a cuccolással? Felesleges lett volna. Meg úgy, alapból, egy ember nem rengeteg kilométerre lévő emberektől várja a csodát. Már, ha felnőtt az illető.

2020. nov. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!