Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gáz, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy nem jött fel a barátom segíteni vagy úgy eleve meglátogatni? Vagy csak újabb női hiszti?

Figyelt kérdés
Adott az alábbi helyzet: távkapcsolatban vagyunk másfél éve, a koronavírus miatt volt 7 hónap távollétünk (én romániai vagyok de Budapestre járok egyetemre, ő meg magyarországi (pécsi) és dolgozik) most szeptemberben jöttem vissza egyetemre és akkor feljött hozzám, és én is lementem a családjához. Azóta megint nem találkoztunk. És most megint kitettek a kollégiumból, és kb egyik napról a másikra kellett kipakoljam a cuccaim. A barátom erre csak annyit reagált, hogy akkor megint nem láthat sok ideig. De nem jött fel se segíteni (azért eléggé betáraztam cuccokkal és egy órára innen levő szállásra kellett vigyem a dolgokat, 4-szer térve), se meglátogatni utoljára mivel most van nagyobb kiadása autó miatt. De én meg hamarosan utazom haza. Csak én reagálom túl, hogy nem jött fel hozzám és sajnált 10ezer forintot? Mivel én jelenleg a pakolással és a kicuccolással foglalkozok nyilván nem tudtam lemenni, de neki 5 nap szabadsága volt pont a héten.

2020. nov. 12. 00:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
16.rossz lehet úgy meghalni majd öregen hogy egyetlen nő sem szeretett és senkinek sem kellettél. A csúnya gonosz néniket szidod mert ők undorral sem néznek rád. :DD szomorúú
2020. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!