Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne a barátnőmmel csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne a barátnőmmel csinálnom?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 3,5 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk első évében minden tökéletesen ment. Sok programot csináltunk, mindig mászkáltunk össze-vissza. A barátnőm nagyon aranyos, csinos, kedves csaj.


Fél év után, mikor már tudtuk, hogy sokáig együtt leszünk, bemutattam a szüleimnek. A szüleim és a barátnőm is örültek a bemutatásnak. Egyre többet kezdett el nálunk lenni (még együtt élek a szüleimmel).


Kb 2,5 éve kezdődtek a problémák, amikor kaptam egy jó munkát, ami viszonylag sok utazással jár (átlagosan heti 2-3 nap távollét). Ez a munka volt a célom, amit a barátnőm nagyon jól tudott és előtte támogatott is benne. Ahogy megkaptam ezt a munkát, azóta szinte teljesen megváltozott. Iszonyú féltékeny lett minden kolléganőmre. Néha elkezdi mondogatni, hogy lehet jobban járnék, ha onnan összejönnék valakivel.

Meg szokta kérdezni, hogy tetszik-e nekem onnan valaki, Mindig azt mondom, hogy nem (őszintén), erre megsértődik.


Állandóan itt van velem egész nap, amikor nem dolgozok. Amikor mondom neki, hogy találkozok egyik haverommal és menjen haza, akkor megint jön a hiszti, hogy "mi egy szerelmes pár vagyunk, mindent együtt kell csinálnunk"... Nem érti meg, hogy kell egy kis idő, amit nem vele töltök és nem vele fogok találkozni a haverommal (számára unalmas dolgokról szoktunk beszélgetni). Mindig megvádol, hogy biztos csajozni megyünk.


Megbeszéltük, hogy bemutatom a haveromnak. Barátnőm ennek nagyon örült. Haverom hozza a barátnőjét is és 4en elmegyünk kajálni valamit. Barátnőm nagyon várta és tök lelkes volt. Eljött a találkozó napja és a tali előtt 1 órával barátnőm elkezdi, hogy neki nincs kedve találkozni senkivel. Ő nem fogja jól érezni magát. Mondtam neki, hogy ezért hisztizett, hogy mutassam be, most itt a lehetőség rá és vagy eljön vagy haza megy a francba... Eljött velem és elég látványosan unott fejet vágott... Ciki volt.


A szüleimmel is folyton problémája van, főleg anyámmal. Állandóan panaszkodik rá, hogy feszült a légkör, amikor itthon van. Nagyon nem kedveli. Én meg nem szeretem, ha rá panaszkodik, mondtam is, hogy ha nem tetszik, akkor ne legyen itt annyit... Anyám megpróbált felé nyitni (közös főzés, vásárlás, stb...), de a barátnőm állandóan kicsit nyit, aztán zár felé.


Kb 3 hónapja elkezdtem egy tanfolyamot, amire sokat kell tanulnom. Barátnőm kis időre elfoglalja magát, aztán elkezd piszkálni, hogy foglalkozzak vele, nem hagy tanulni. Sokszor sértődés lesz a vége.


Amióta ismerem, azóta voltak hosszabb-rövidebb időszakok, amikor nem dolgozott és nem volt pénze. Mindig tőlem kért és adtam is neki. Egyszer ebből elegem lett és mondtam neki, hogy keressen munkát, mert nem fogok több pénzt adni, nekem is kell. Talált is munkát, de nem tetszett neki, 2 nap után ott is hagyta. Nem értette, hogy miért vagyok rá mérges...

Úgy viselkedik, mint egy 10-15 éves gyerek, látszik rajta, hogy nem érett még.


3,5 év alatt még nem jutottunk el odáig, hogy bemutasson a szüleinek és egyetlen barátnőjének sem. Már rég óta kérem, hogy mutasson már be és tudnánk náluk is bandázni. Mindig csak ígérgeti.


Úgy érzem, hogy próbálok mindent megtenni azért, hogy jó legyen ez a kapcsolat, de Ő nem tesz bele szinte semmit.

Amikor elmegyünk valahová sétálni vagy valamilyen programot csinálni, akkor nagyon jó és szeretek vele lenni. A szex is jó szokott lenni, de mostanában erőltetett és úgy áll hozzá néha, hogy legyünk túl rajta gyorsan. Néha fellángol a kapcsolat és utána ellaposodik és minden fellángolás után egyre laposabb lesz.


Szerintetek mit kéne csinálnom? Én ronthattam el valamit? El kéne gondolkodnom a szakításon?

Ő: 30L, Én: 23F



2020. okt. 18. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem értem ti miért vagytok együtt

Szerintem jobb lenne külön

2020. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"lehet jobban járnék, ha onnan összejönnék valakivel."


igy igaz! ilyen nő mellett csak megkeseredni lehet.

2020. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég durva ráadásul, hogy ő az "idősebb". 30 éves és úgy viselkedik, mint egy 15 éves..
2020. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar sajátítani, nem a te hibád. Ha meg egyre laposabb is a kapcsolat, nem lenne jobb véget vetni? Túl sok minden romlott el, ezt már nem lehetne helyrehozni
2020. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Haver ez durva, nem hiába keresett magának fiatalabb csávót, de még te is túl érett vagy hozzá képest. Csak gondolom a tiniknek meg nem kell :D
2020. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rád akar telepedni, ki akar sajátítani és mindenkit elmarni mellőled. 30 évesen több esze lehetne. Mi lenne ha össze is házasodnátok.. Isten ments! Ennek nem lesz jó vége, sőt már most sem az. Ideje (le)lépni.
2020. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést. Nagyon hasonló cipőben járok. Ha nem tud logikusan, átgondoltan viselkedni, jobb ha elgondolkodsz a szakításon. 32F
2020. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg 30 éves? :O
2020. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ravenanime válasza:
73%
Hát... személyiség zavaros lehet... mit akar egy jóval fiatalabb férfitól. Az, hogy nem akar a szüleinek bemutatni, valamint más ismerőseinek sem... az lehet az oka, hogy a szülei nem is tudnak rólad. Eleve érzi, hogy ilyen korkülönbséggel nem tud működni a dolog, és jogosan fél, hogy el fog veszíteni. Már elveszített, de nem tudja. Ha szakítani próbálsz vele kösd fel a gatyád, mert nem fogja annyiban hagyni, tuti zaklatni fog.
2020. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akrok rosszat neked, de csak hibákat, problémákat sorolsz folyamatosan, ebből nem jössz ki jól, csak rosszabb lesz mindig. Aki uralkodik a párján, annak önértékelési zavarai vannak, sosem lesz nyugtod. Te döntesz, de ennek semmi értelme, hacsak nem vagy mazohista.
2020. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!