Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a határvonal, amikor ha valamin kiakadsz te vagy a hisztis, de ha elnézed a dolgot, akkor hülyét csinálnak belőled?

Figyelt kérdés
Mondok példát, nem tudom mennyire volt érthető a kérdés. Mondjuk meg van beszélve egy időpont, amikor minden nap taliztok (egy munkahely), és ő egyik nap nem jön, utólag mondja, hogy belemerült a munkába és nem vette észre hogy mennyi az idő. Vagy 10 taliból (munkahelyen kívül) 4et mindig lemond valamiért, pl mert előző este egy haverjával sokat ittak, és emiatt ottaludt a haver, nem tud jönni. Tudom, hogy nehéz kérdés, nem lehet egy konkrét választ adni, de kb hol van a határ, amikor még jófejnek kell lennem és elintézni az ilyesmit egy oké - val, és hol van az a pont, amikor már hülye vagyok, ha mindent elnézek..?
2020. nov. 12. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tehát a randiknak majdnem a felét mindig lemondja.Ez nálam túllépné a határt.
2020. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én kevesebb miatt is kiadtam az útját. Aztán így utólag a feldolgozás folyamatában már látom a többi apróbb jelet is, hogy nem szeretett engem. Gondold át, ha neked ez így nem jó, próbáld megbeszélni, vagy ints búcsút. Ne tűrj el olyat ami neked nem tetszik csak hogy ne legyél hisztisnek bélyegezve!
2020. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!