Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a pasim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a pasim hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít,hogy nem akar. Mindig van valami kifogása, valami indoka, valami ami fáj neki..


Akkor se akar ha szexi ruhát veszek fel, akkor se ha rá mászok. Leállit és mondja hogy nem akar. Nagyon mérgelő és napokig nem kapok semmit,mikozben én szeretnék. Adni se tudok, mert mint írtam nem engedi. Bár idegesítő az is ha csak én adok, ha csak én kezdek.. Pár ilyen nap után van vmi. Ha akkor meg csak ő megy el akkor nem is folytatja nekem. Mondom hogy zavar de semmi... Már azon gondolkoztam hogy megcsalom mert már nem bírom. De azt meg el ítélem. Bár lehet mindegy lenne mert a jövőre nézve is ha csak ennyi szex lesz akkor az elég keserves évek lennének. Havi pár alkalom....

Nagyon nagyon fel tud ezzel húzni. Én alig utasítottam még vissza, tényleg ha fáradt voltam már nagyon akkor. De ő... Mondjatok erre valamit


Értem hogy nem csak a körül forog a világ de nem hiszem el hogy ennyire nem képes...


Nem vagyok csúnya, az alakom se az, ha van szex az jó szokott lenni. Tudom mikor mit csinál, ő is hogy én mit, szóval nincs más csaj a háttérben

Segítsetek :D



2020. nov. 12. 19:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Már több éve együtt élünk. Írtam egyébként hogy mit mond, fáj valamije vagy fáradt vagy csak nem, és facebokkozik

Igazán én se értem... Főleg hogy általában a pasik akarják mindig azt..

2020. nov. 12. 20:23
 12/27 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2020. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csomó elutasítás után biztos hogy nem kezdeményeznék. Hát már szinte megalázó, hogy a párodtól kuncsorogni kell a szexet.

Üljetek le, kérdezd meg tőle hogy mi a valódi baja, mert nyilván kifogás az hogy mindig fáj valami.

2020. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Nincs szex, kommunikálni se tudtok egymással normálisan.

Miért vagytok együtt? Mi közös van bennetek? Milyen a kapcsolatotok? Hány évesek vagytok?

Mindenesetre ez a kapcsolat bedöglött. Minek vársz arra, hogy ő mondja ki? Nem vagy boldog, se elégedett, nincs haladás, fejlődés... Legyél már határozott és lépj le.

2020. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk kb hat hét havonta van szex. nekem az az oka hogy én hamar elélvezek és ez nekem lehangoló sokszor, ezért nem megyek bele a dologba.. Lehet kicsit önző de még a kedvem is elmegy tőle ha belegondolok hogy kb két perc és vége.

Kezdetben több orál és tapi volt köztük de mára már az is eltűnt.

Háttérben azért közrejátszott hogy nagyon megváltozott a teste rossz irányba de nem ez az igazi fő ok.

2020. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám az exemmel, nálunk kiderült, hogy a férfiakat szereti, csak háztartást voltam jó vezetni, meg kirakatba kitenni, hogy ne jöjjön rá a környezete, szóval ez is egy opció.
2020. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

48 éves férfiember vagyok, teljesen átlagos szexuális vágyakkal, de saját tapasztalatomból tudom, hogy egy férfinek szinte mindig, vagy legalábbis rendszeresen szüksége van szexre.


Még különösebb érzelem sem kell, hogy vágyat érezzünk az iránt, aki tetszik.

Tehát.

Ha nincs egyéb szervi baj az apukánál (gyógyszer, depresszió, merevedési probléma, stb.), nincs a képben egy másik nő (szerelem), és anyuka sem hízott el túlságosan, illetve a házasságban sincsenek olyan problémák (élhetetlen kapcsolat, nem akar gyereket, megcsalás, stb.) akkor kezdeményezni fog.

És tényleg általában a nőkre jellemző, hogy egy idő (házasság, pár gyerek) után elhidegülnek a szextől.

2020. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17-es voltam. És igen, ahogy egy előző is írta, lehet ok a homoszexualitás, vagy aszexualitás is..
2020. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös válaszoló. Lehet hogy nem fogsz reagálni a kérdésre, de őszintén érdekel, hogy szerinted ez megoldás?!

Nem inkább a te " problémádat" kéne kezelni? Mert bizony arra is van megoldás. A párod mit szól ehhez? Vagy lehet máskor keresi az örömöt 🤔

2020. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19es: Igen próbáltam megoldani a dolgot egyedül is és vele is. De amikor nem egyedül akartam gyakorolni mert az mégis másabb akkor hiába jeleztem hogy álljon meg egy kicsit lassítson ezt 2x 3x megtette és utána már nem. Vagy amikor szóltam h lassítson besértődött és úgy fogta fel hogy nem akarom és otthagyott pedig nem azt mondtam..
2020. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!