Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a pasim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a pasim hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít,hogy nem akar. Mindig van valami kifogása, valami indoka, valami ami fáj neki..


Akkor se akar ha szexi ruhát veszek fel, akkor se ha rá mászok. Leállit és mondja hogy nem akar. Nagyon mérgelő és napokig nem kapok semmit,mikozben én szeretnék. Adni se tudok, mert mint írtam nem engedi. Bár idegesítő az is ha csak én adok, ha csak én kezdek.. Pár ilyen nap után van vmi. Ha akkor meg csak ő megy el akkor nem is folytatja nekem. Mondom hogy zavar de semmi... Már azon gondolkoztam hogy megcsalom mert már nem bírom. De azt meg el ítélem. Bár lehet mindegy lenne mert a jövőre nézve is ha csak ennyi szex lesz akkor az elég keserves évek lennének. Havi pár alkalom....

Nagyon nagyon fel tud ezzel húzni. Én alig utasítottam még vissza, tényleg ha fáradt voltam már nagyon akkor. De ő... Mondjatok erre valamit


Értem hogy nem csak a körül forog a világ de nem hiszem el hogy ennyire nem képes...


Nem vagyok csúnya, az alakom se az, ha van szex az jó szokott lenni. Tudom mikor mit csinál, ő is hogy én mit, szóval nincs más csaj a háttérben

Segítsetek :D



2020. nov. 12. 19:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19 vagyok. Köszönöm a válaszodat 😊

Tudom hogy nem egyszerű ez neked sem, de az a baj, ezen szinte csak egyedül tudsz változtatni. "Megedzeni" magad.

Nem tudom hogy megéri e neked így, elmenekülve a probléma elől, leélni az életet. Ne vedd szemrehányásnak, nem úgy értem, de lehet úgy hangzik leírva.

Kívánom a legjobbakat 👍

2020. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Bocsi még annyit, hogy ez egy ördögi kör. Tudom, átéltem. Hidd el, ilyenkor a nő is tehetetlen. Persze lassít, megáll, de ilyenkor már oda is a varázs. Nehéz így a szexre koncentrálni. Nehéz ügy. Te inkább el sem kezded, a nő meg ott marad kielégítetlenül, mert a férfi inkább " önző". Mindkettőt megvonva az élvezettől
2020. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22es ez igaz. Nekünk még kapcsolati gondjaink is vannak pár hónapja. Nem tudom elfogadni hogy minden hülyeséget kitalál miért hízott meg de tenni nem tesz ellene, ő nem hízott csak az orvos az ismerősök stb látják rosszul.
2020. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Vannak tanácsok :D

Amúgy én is azt mondom 15os válaszolnak hogy "edze" meg magát és ha a csaj nem érti meg az nem a te hibád ha te próbálod tovább tartani. Vagy miért nem elegited ki először a csajt? Egy kis oral aztán te is elmehetsz 2 perc alatt is :D ezt mondjátok meg nekem miért nem szeretik a pasik? Miért hagyják hogy a csajok kieleguletlenul maradjanak? Miért nem kezdenek bele ők először? Mármint értitek... Kiábrandito az is ha csak a csaj kezdi kényeztetni majd aztán szexelnek és 1 perc alatt el is megy, de általában a csajoknak ennyi idő alatt nem tudnak, nem? Ez a gond nálunk is, plusz az is hogy vissza utasit, ő el se kezdené, vagy fáj valamije. És már túl nyomulos vagyok de aztán meg azt mondja nem is teszek érte semmit hogy szexeljünk. De ez nem igaz és bánt is. Ő tesz azért hogy legyen?! Még annyira se mint én.

2020. nov. 14. 18:26
 25/27 anonim ***** válasza:

15ös vagyok..igen lehetne orál és anno volt is de ez is kikopott a kapcsolati más gondok miatt( elhidegülés).


De a tudat h jajj előbb orál a csajnak mert nem tudom tartani magam, és amikor kéri h hatoljak belé tudom h szinte csak beteszem és vége..

2020. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Gondolj vmi csunyara :D vmi másra pár percig :D

Biztos vannak ötletek amivel lehet tovább

2020. nov. 14. 20:59
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugyan ebben a cipőben járok. 3 éves kapcsolat. Én is már mindent bevetettem, de már feladtam a kezdeményezést. Nem tudom, meddig bírom még így... Sajnos már a megcsaláson is gondolkoztam, pedig világ életemben elítéltem.

Az önbizalmam eléggé odavágta a jelenlegi helyzet. Megpróbálom összeszedni magam és utána kénytelen leszek tovább állni. Szerettem volna megbeszélni a párommal ezt az egészet, de mindkét alkalommal azt mondta, hogy részéről minden rendben.

Másik nő biztos nincs a dologban, nem sokat dolgozik és nem olyan körökben mozog. Nálatok mióta áll fenn ez a helyzet?

2020. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!