Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korom miatt van ez?

Figyelt kérdés

Nem esik már olyan jól a szex mint fiatalkoromban, nem is kivánom olyan gyakran, inkább ritkán, és az élvezet is gyenge.

46 éves nö vagyok, nem vagyok még menopauzában, nem szültem hagyományosan, csak császárral, azt is egyszer.



2020. nov. 13. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, gondolom ennyi idős korben ez természetes dolog mindkét nemnél. Férjem 47 éves és ő is sokkal kevesebbszer kívánja a szexet, mint 10 évvel ezelőtt.
2020. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nálam sajnos nem. 54 éves nő vagyok. 20-as éveimben nem igazán érdekelt a szex. 30-asként Férjhez mentem ,szültem. A 40-es évek hozták meg nálam a szexuális kiteljesedést és libidót ami azóta is tart. Férjem 60 éves, nem szólhatok rá semmit, még hétvégente egyszer igencsak kitesz magáért. Hét közben én vibrátorral szoktam kiegészíteni. Igazából heti 2 amivel jól érzem magam. Utálom nagyon, hogy én vagyok jobban oda. Például: mondom férjemnek vasárnap délelőtt. "Akkor hogy készüljek, talizzak barátnőmmel vagy átmegyünk a másik szobába?" Ilyenkor nagyon nőietlennek érzem magam. Szóval kedves Kérdező szerintem nem a korod miatt van ez.
2020. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem valószínű, de sepertesd ki a kéményt, és kiderül. Ha a korom volt az oka, akkor megoldódik.
2020. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem a korod miatt van. Volt anyósom és apósom 60 év felett még nagyon aktívak voltak, olyan volt a kapcsolatunk, hogy tudtunk erről beszélni, így elmondták.
2020. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Megfelelő partner kihozná belőled a vadmacskát tuti..
2020. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban lett 46 a baratnom, elmondasa szerint sose elvezte meg igy a szexet. Fiatalon hazasodott, utana sokaig volt egyedul, majd rossz partnerekkel (osszvissz 2 volt elottem) jott ossze. Masok is eszrevettek rajta a valtozast. Ok es okozat, valamit nem kapsz meg a kapcsolatodban.
2020. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!