Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem jól magam a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem jól magam a párom szüleinél, mit tegyek? 21/L

Figyelt kérdés
Nem szívesen megyek hozzájuk, amikor csak tehetem én hívom őt. Még nem élünk egy lakásban, így többnyire csak így megoldható, hogy hétvégente együtt legyünk. Már, amikor felajánlja, hogy menjek el hozzájuk, görcsbe rándul a gyomrom. Idegen az egész környezet, furcsák a szülei, a szokásaik, az elveik, bármennyire is próbálok megbarátkozni a helyzettel. Más világ. Kellemetlenül, feszengve érzem magam, ha beszélgetni kell a szüleivel, sosem tudok ellazulni náluk, állandóan szorongok, az órát lesem, hogy mikor mehetek. Úgy érzem, mintha méregetnének, mintha púp lennék a hátukon. Mindig reménykedem abban, hogy legközelebb majd jobb lesz, hogy most azért is összebarátkozom velük, hogy megteszek mindent, aztán a végén valahogy mégis minden másként sül el. Szerepeket játszok, határozatlan és bátortalan leszek, és nem értem mi hozza ezt ki belőlem. A barátom rajongva szereti a szüleit, épp ezért nem szeretném megbántani, de lassan már felemészt az a stressz, amit átélek, amikor náluk vagyok. Korábbi barátaimnál ilyet nem tapasztaltam, a szülők szerettek, megtaláltuk a közös hangot, itt viszont határozottan azt érzem, hogy nem kedvelnek.
2020. nov. 13. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
"furcsák a szülei, a szokásaik, az elveik" Ezt kifejtenéd?
2020. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van velük?
2020. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéltél errő a barátodnak? Amúgy meg miért furák a szülei?
2020. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából velünk is ugyanez volt a helyzet. Nem vagyok spirituális egyáltalán, de ott még a légkör is rossz volt. De párom imádta őket, így mentem. Próbáltam beszélgetni, ismerkedni. Annyit tudtam tenni, mint te. Én hívtam át többször a barátomat. Aztán kb 5 év után a család kimutatta a foga fehérjét és már nincsenek is beszélőviszonyban. (Nem, nem miattam és nem is uszítottam ellenük a párom, sőt, én próbáltam békíteni őket.)
2020. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se megyek rokonozni
2020. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!