Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásolja ez a Covidos idő a párkapcsolatodat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 06:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Eddig sem volt, ezután sem lesz. (F)
2020. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Szingli vagyok, számomra kedvező ez a helyzet. A sok magányos, befordult nő szabályosan ki van éhezve az ismerkedésre. Meg ugye jön a Karácsony, újêv, mindenképpen kell egy pasi, mert hogy nêz már az ki, hogy az újévet is egyedül kezdi?!
2020. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1: +1 (N)
2020. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az egyes vàlasza ràm inkàbb annyiban érvényes, hogy ezutàn nem lett. Nem a Covid miatt, de elromlott bennem valami, ami az ismerkedéshez kell. Nem most, màr jó màsfél éve.
2020. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
*lesz, eléggé reggel van még.
2020. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mondhatni jól jött. Sokkal természetesebb, hogy ennyit vagyunk együtt, nagyon békés, nyugodt így a családi életünk. A férjem home officeból dolgozik március óta. Én is március óta itthon vagyok, május végéig dolgoztam, aztán meg babával vagyok itthon. Nagyon örülök neki, hogy a terhességem nagyobb részében is velem volt a férjem, de annak meg főleg, hogy most a kislányunk első hónapjainak is aktívan részese, ez biztos vagyok benne, hogy a későbbi kapcsolatuknak, a kötődésüknek jó lesz. A férjem amúgy emiatt már keresi azokat a munkahelyeket, amiknél az az alap, hogy távmunkában dolgozik, esetleg max ilyen heti 1-2x kell bemenni, vírustól függetlenül is (programozó, megteheti), annyira tetszik neki is ez a helyzet így. Szóval minket kivételesen pont jól érintett ez a bezártság. Pár hónapos babával amúgy sem mennénk sehova, szóval nekünk annyival nem romlott emiatt az életminőségünk.
2020. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

N

2020. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi még tanulunk és az eredeti lakhelyünk messzebb van egymástól így egyik héten egyikünk megy, másik héten másikunk. :D Amúgy meg minden nap beszélünk messengeren, hogy halljuk egymás hangját, mikor épp nincs találkozó. :)
2020. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Mivel ronda vagyok, eddig sem állt szóba velem (úgy) egy nő sem.
2020. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem ertem, hogy miert valaszolnak azok, akik nincsenek kapcsolatban? Nem hozzatok szol a kerdes, tehat minek kell idebofogni, hogy elkeseredett szinglik vagytok?!

En is voltam egyedulallo, de nem hoztam fel lepten nyomon...


A kerdesre valaszolva: koztunk problemat nem okoz, azon kivul, hogy kora tavasszal munka miatt kulfoldon ragadtam es tobb mint 4 honapig nem talalkoztunk. A reptereket lezartak, a jaratom toroltek. Nehez idoszak volt, de kitartottunk- mint mindig. Mi amugy sem szeretjuk a tomeget, a nagyobb rendezvenyeket, igy nem nagyon viselnek meg bennunket a korlatozasok. Sokkal jobban szeretunk egyutt filmezni, fozni, a termeszetben setalni. Szoval egyaltalan nem visel meg minket, hogy most napi 24 oraban egyutt vagyunk, sot :) Fontos a megerto hozzaallas, a tamogatas. Paromnak honapokig 0 bevetele volt, ahogy sok mas embernek is, akik a jarvany miatt megszivtak a nunkahelyen. Nalunk minden kozos es igyekszunk pozitiv hangulatot teremteni, meg akkor is, ha nem tul rozsas a helyzet.

2020. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!