Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége! Kész, kifújt, ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége! Kész, kifújt, ennyi volt a nyár. Most már ősz van. Hogyan befolyásolja majd ez a párkapcsolatokat és az ismerkedést szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ahogyan a fingásom hatást gyakorol egy következő nagy cunamira.
2018. szept. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fullaszto hőségben kevesebb energiája maradt a pároknak szeretkezésre,így e tekintetben az ősz mindenképpen fellendülést hoz.Ismerkedni meg ugyanúgy lehet, a programkínálat elég gazdag ősszel is,nemsokára lehet menni szüretre is.Nyilván persze iskolaidőszak kezdődik,amikor első a tanulás ;) ,de ezzel együtt nem hiszem,hogy nehezebb lenne ismerkedni. A csajok októberben mondjuk be fogják takarni magukat,ez pl.nem egy örömteli folyamat,de nincs mit tenni,ha nem akarjuk,hogy megfázzanak.
2018. szept. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

ööö...meglepő kérdés:) Én épp most ismertem meg álmaim férfiját. És nem alakul rosszul eddig.

Tavasszal is megismertem valakit, de az nem jól sült el. Akkor nagyon tavasz volt. Most jön az ősz és azt hiszem, újra szerelmes leszek. Pedig ősz jön és nem szoktam alapból ilyen könnyen túllenni egy csalódáson.

2018. szept. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismerkedést pl. annyira fogja befolyásolni, hogy a lányok - ha jól tudom - nyáron jobban belemennek egy éjszakás kapcsolatolba, így nehezebb lesz megdugni őket. Na persze, így sem lehetetlen, mert aki jól tud csajozni, annak így is menni fog.
2018. szept. 1. 02:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Rossz időben könnyebb felcsalni a ribiket lakásra.. nem kell palota.. csak egy matrac meg álló farok!
2018. szept. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eletetek legnagyobb gondja legyem, hogy a ribiket nehezebb megdugni.
2018. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
a nők elkezdenek felöltözni, nehezebb lesz belőni, hogy valójában kik a ribizlik XD
2018. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én esetemben sehogy. Ronda és alacsony vagyok, ezért se nyáron, se ősszel nem kellek egy nőnek sem.
2018. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés egy vicc:):):

Eddig sem voltam benne sikeres, a nyár végeztével sem vagyok/leszek az.

Nem úgy működünk, mint az állatok, hogy eljön /vagy épp elmúlik/ a párzási időszak...:):)

2018. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végre vége! Koncentrálhatok a hobbimra!
2018. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!