Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton online a barátom. Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton online a barátom. Más lányt akar már?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem a barátommal, ki is békülünk, de azért még fagyos köztünk a levegő, holnap tudunk csak találkozni. A feszültség miatt csak pár szót váltottunk (amúgy nem ez a jellemző), de ő mégis folyton aktív. Mást akar már szerintetek?
2018. máj. 3. 19:02
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
44%
igen..... ma már mindenki non stop fent van fbén most esett le?
2018. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Velem ír, bocsi, le vagy ejtve.
2018. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne ez alapján hidd azt, hogy mást akar. Ez semmit nem jelent. Rajtad kívül is biztos beszél valakivel, de nem biztos, hogy más lánnyal.

Én is folyton ezen akadtam fent anno, ma már megtanultam, hogy ezen felesleges kattogni.

2018. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Hol aktív? Mert, ha fb-n az nem jelent semmit. Ha mondjuk badoon, akkor sanszos, hogy megadja az esélyt az ismerkedésre.
2018. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha van egy kis esze, akkor igen.
2018. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Fuck logic.

Sok okostelefon akkor is onlinenak jelzi a másikat, ha az már egy órája rá se nézett. Sőt amint hozzányúl a telójához online lesz, akkor is ha csak az időt nézi meg rajta. Ez tapasztalat, az enyém is ilyen. Éjjel felébredek, megnyomom hogy lássam hány óra, emiatt egyből kapcsolódik a netre (pl időjárás frissítés) és máris online vagyok - barátom kérdezte többször is hogy mit csinálok én hajnal 3kor hogy aktív vagyok...

2018. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is online vagyok mindig, akkor más lányt akarok?

Nem tudtam róla..

2018. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!