Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az osak ha feltekeny a pasid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az osak ha feltekeny a pasid?

Figyelt kérdés
volt mar olyan eset h felmentem egyik legjobb fiu baratomhoz,akivel 5eve osztalytarsak vagyunk es joban vagyunk(a'm hatodikban szerelmes volt belem..) es amikor megtudta a paism nagyon kiakadt,es feltekeny volt es masnap nem is jott ki velem :'( uaan levo nap mikor talalkoztunk meg mondta h utalja azt a sracot,pedig nem is ismeri.Es sok eset volt h feltekeny volt mert egyik ahverja megbamulta a fenekem meg ilyen dolgok.(es mondta is egyszer egyik haverjanak h csak az ove vagyok..)Akkor ezeket azert csinalja mert szeret es csak az ove lehetsz ?es nem viseli el hogyha a baratnojet mas fiuk is fuzik?
2010. aug. 10. 18:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam..Mi az oka ha feltekeny a pasid?**
2010. aug. 10. 18:28
 2/11 anonim ***** válasza:
A rohadt, ilyen tagolatlan szöveget most nincs türelmem elolvasni.
2010. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor ne olvasd el :)))menj tovabb
2010. aug. 10. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi a kritizálásért!

Szerintem ez egyértelmű bizalomhiány. Ha bízik benned, tudja, hogy nem csalod meg, akkor nem akadna ki ilyesmiken. Szerintem egy kapcsoaltban ez alap, én sem akadok ki, ha a csajom mondjuk a volt osztálytársával dumál.

2010. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen ez igaz.mondjuk nem reg ota vagyunk egyutt,nincs ahogy ismerje a barataimat meg minden.de attol bizhatna bennem :) koszii a valaszt
2010. aug. 10. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívesen. Egyébként jótanács: sose hagyd egy pasinak, hogy "birtokoljon"! Attól, mert jártok, még Neked is kell, hogy legyen életed, barátaid, ne csak róla szóljon minden! Persze ehhez normális pasi is kell.
2010. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemhiszem h önbizalom hiány, csak enm szereti ha a "tulajdonát" nézik vagy vmi, nállunk sincs ez h a barátom nagyon féltékenykedne h ha bezsélek vmi fiúva mert bízik bennem,de a féltékenység alap benne van midnenkibe ,bárki bármit is mondd. Nállunk oylan volt h lemntem a barátom elé h betegyünk a bicaját a tárolóba mert én panelba lakom és nem akartuk kint hagyni egész éjjel és a lépcsőházban volt egy pér ,fiatalok voltak oyaln 15-16 év körüliek, mi se vagyunk sokkal többek 17 évesek vagyunk és, kis gatyóba mentem le, meg toppba és amikro jött be a barátom akka fiú végig nézett rajtam és ezt észrevette a barátom és mikro felmentünk akk mondta h mit néz engem mert h én az övé vagyok,de azt ismondta h miylen szexi meg szép bnője van szal nincs ezzel semmi gond, csak tl féltékeny típus:S
2010. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem azert csinalja ezt mert o nem csajozos fajta,es nem flortol mas lanyokkal es akkor idegesiti ha en azt csinalom vagy iirnak nekem vagy valami.pedig probalom megertetni h nekem o a fontos ,de remelem idovel kialakul benne h megbizik teljesen bennem es elfogadja iigy :)
2010. aug. 10. 18:42
 9/11 anonim válasza:
én nekem van egy pasim nem rék óta járunk.. a banketten jöttem vele össze hazakisért és lesmárolt.. sajnos nem sokat vagyok vele és féltékenykedik hogy biztos van valakim
2010. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen ezzel mi is igy voltunk:p akakri vegig nezett rajtam o mar kivolt akadva hogy az o baratnojet ne fuzogessek se semmi.de mindig megnyugtatom h ninc soka feltekenykedesre :)koszi a valaszod:)

(a pasid azert feltekeny mert fontos vagy neki es nemtudja elviselni h mas is palyazik a baratojere,tulajdonkeppen mint anlunk,en pl nemtudom elviselni ha egy lany flortolni kezdene vele vagy akarmii)

2010. aug. 10. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!