Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem bírom! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom! Mit tegyek? Gond van a kapcsolatommal.

Figyelt kérdés

Már egyszerűen megőrülök, hogy a barátnőmet nem engedik el sehova, mindig haza kell érnie este fél 7-re, ami kb annyit jelent, hogy már 6 óra körül várom vele a buszt. Egy városban lakunk. Még egy rohadt koncertre sem lehet elmenni vagy esti mozira.

Már a tököm ki van vele, hogy csak sétálgatunk délután és nem tudunk semmit sem csinálni, mert a kedves szülei azt hiszik, hogy egy ilyen kislánynak nem szabad este mászkálnia. Jól megvagyunk de én már marhára unom, hogy nem megyünk sehova. Nem vagyok bulizós, pörgős srác de azért vágynék egy esti koncertre kettesben vagy egy esti sétára, hűvösben. Szinte már a szakítás gondolata van bennem de viszont sajnálnám, mert nagyon szerelmes belém én is kedvelem de ez már kikészít. Meg az is zavar, hogy hetente max 5 órát vagyunk együtt. Marha kevés.

Múlt héten is hívtam egy koncertre és azt vártam volna, hogy azt mondja, hogy akkor megpróbál beszélni a szüleivel de neki az volt a válasza, hogy menjek el mással. Vicces, én vele akartam menni, nem mással.

Ti mit tennétek a helyemben?

A lány 17, én 19.


2010. aug. 10. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megmondanám a szüleinek, hogy basszá*meg^^
2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj te a szüleivel. Tudják egyáltalán, hogy van valakije? Ha megértetnéd a szülőkkel, hogy vigyázol a lányukra, nem lesz semmi baj, nem itatod le, nem drogoztok, nem kell félteniük semmitől, akkor hátha engednek egy kicsit. Én 20 éves vagyok, de anyám még mindig meg akarNÁ szabni, hogy kivel mikor hova merre meddig, de én a sarkamra álltam időben. 20L
2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem akarod megbántani? de te csak kedveled? az nem ugyanaz mint,hogy ő szerelmes de te csak kedveled. ezzel fogod megbántani előbb-utóbb. arról pedig nem ő tehet,hogy a szülei ilyenek.biztos ő is szívesen többet lenne veled, de ha a szülei nem engedik,nem tud mit csinálni. legyél picit türelmes.
2010. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Szia:)

Mióta vagytok együtt?? Találkoztál már a szüleivel?

Mert ha még nem, érdemes lenne elmenni "bemutatkozni", így talán jobban elengednék, ha látnák hogy kivel van.

Különben furcsa, hogy ennyi idősen nem engedik el a lányt több időre:S Esetleg lehet, hogy nem bíznak benne valami miatt, és most amiatt van ez a "póráz".

Érdemes lenne a barátnődnek beszélni a szüleivel...Más ötletem nincs:S

Majd írj, hogy változott-e valami:)

Kitti

2010. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem csak kedvelem, csak nem akartam már szóismétlést.

De akkor még egyszer: nagyon szerelmes belém én is nagyon szerelmes vagyok belé, hiányzik és sokat lennék vele és pont ezért zavar, hogy itt a nyár és heti 4-5 óra? Vicc.

Mi lesz majd ha lesz neki a suli. Az egy dolog, hogy beszélünk MSN-en de azok csak üres szavak. Valahogy mindig megszívom a lányokkal. Engem a totál passzívsága zavar, hogy meg sem próbál beszélni a szüleivel.

2 hónapja járunk de én még nem voltam náluk.

A heti 4-5 órában is sétálgatunk és annyi. Még egy közös DVD-zés sem volt. Pedig én normális vagyok, nem iszok, nem cigizek, a csaj ugyan ez. Mondja, hogy szeret, meg ha velem van el sem akar engedni, átölel, csókol.

2010. aug. 10. 19:48
 6/14 anonim ***** válasza:

a lány részéről ez totál gyerekszerelem, azért nem harcol, mert éretlen. neki így teljes még az élet....nem hiányzik más, mert azt sem tudja minek kellene hiányoznia.

hasonlít a plátói szerelemhez

természetes, hogy te fejlődni szeretnél

de a lány kegyetlen naív úgy látom

2010. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58"


Néha már én is így gondolom. 17 éves de olyan gyereknek érzem még. Reménykedek, hogy talán megkomolyodik de addig meg megöl ez a helyzet.

2010. aug. 10. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:

nem lesz véletlenül szülinap/ névnap valamelyikőtöknek? Vmi ünneplésének az ürügyén hívd meg őt valahova. Ha egy kevés pucája még van, több kimenőt tud kérni rá, és talán a szülők is megértőbbek lennének az alkalom miatt. Onnantól kezdve már oldódhatna is a dolog. Rakhatod vmi olyan időpontra az "ünneplést", hogy előreláthatólag csússzon a hazaérkezése akár este 8ra.

Megünnepelhetnétek pl hogy két hónaposak vagytok:)

--------

Hogy ha a lány miatt ez sem jönne be, talán tegyél megjegyzéseket hogy olyan bulikba fogsz mostanában menni ahol még lesznek más csajok is..bárcsak ő is ott lenne stb...egy picit féltékennyé tenni, hátha fel kelti a küzdőszellemét.


bocs jobbak nem jutottak eszembe

2010. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"nem lesz véletlenül szülinap/ névnap valamelyikőtöknek?"


1 hónap múlva lesz szülinapja.


"talán a szülők is megértőbbek lennének az alkalom miatt."


Talán.


"Rakhatod vmi olyan időpontra az "ünneplést", hogy előreláthatólag csússzon a hazaérkezése akár este 8ra."


Nem tud csúszni, mert már fél 6-kor nézi az óráját, hogy nehogy lekésse a buszt. Ha már 1 percet késik hazulról akkor már az anyja hívja mobilon. Valahogy bele lett nevelne ez a jókislány dolog és nem tud rajta változtatni. Ha késik, kitör a botrány otthon.


Nekem most az az ötletem támadt, hogy mondom majd, hogy mutasson be a szüleinek és majd kitálalok nekik mindent. Megmondom, hogy 2 hónapja járunk, szeretem a lányukat és nagyon rossz nekem, hogy sehova sem jöhet el és haza kell érnie fél 7-re. Megmondom majd, hogy itt a nyár és még azért lesz 1-2 koncert amire el lehetne menni.

2010. aug. 10. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy csak takarózik a szüleivel.
2010. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!