Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem birom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem birom már ezt igy. Pedig nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

öszejöttem az exemmel kb 2 hete de már most majdnem mindennap sirok miatta...

elöször is azért mert amikor nem vagyok vele egyszerűen nem érzem azt hogy szeretne.. megigér valamit és csak azérse ugy lesz

de amin most a legjoban kibuktam az az volt h mondta h ma este megy iszogatni valakikkel.. oké hát menjen.. nem is ezzel volt a bajom hanem az h a szándék meglenne benne hogy engem is elhiv mert énis elhivtam őt holnapra egy szülinapi bulira bnőmhőz.. és megis kérdeztem tőle hogy ha nélküle mennék el és egyáltalán nem hivtam volna meg akkor haragudna-e aztmondta igen..

na akkor most ez h is van????

ő megharagudhat de én nem...

azon gondolkodom h akkor nekem meg hnap nélküle kéne mennem h érezze milyen szar érzés csak egy baj van h nagyon szeretem :/

lécci irjatok tanácsot h mit tehetnék

köszönöm:)


2011. okt. 14. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szakíts vele.
2011. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, Te nem haragudtál meg, hanem besértődtél, és most puffogsz.
2011. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
szerintem beszéld meg vele a dolgot. ha igazán szereted, akkor meg kell tanulnotok megbeszélni a problémákat. az egyikőtöknek sem jó hosszú távon ha magadban tartod az érzéseid. Ülj le vele higgadtan és mond el neki hogy ez neked így nem jó. hidd el, ez a legjobb megoldás :)
2011. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!