Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire figyeltek oda arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire figyeltek oda arra hogy a szexuális vonzalom megmaradjon?

Figyelt kérdés

Illetve mit tesztek érte.


Mennyire motiváló tényező ha kicsit esetleg elhanyagoltad magad?


A közhelyek puffogtatását most hagyjuk én azokat csak tölteléknek üres szavaknak tartom.


2020. nov. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Semkit
2020. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

eléggé..eleve az előjáték szex után kezdődik.

mindig pimaszkodunk egymással, fantáziálunk, stb, ennek ha az 5%-át megvalósitjuk sokat mondok, de gondolatban elég jó :)

2020. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Nő vagyok. És ember. De első sorban nő. Szal, igen, ha mint ember kicsit eltérek, elhanyagolom magam, gyorsan korrigálom. Nekem fontos, h az maradjak, aki vagyok: egy nő. Érdekes módon még zsíros hajjal, karikás szemekkel is az maradok, a ferfiak érzik ki nő, és ki csak játssza. Jó érzés ez. De azért ezt hosszútávon nem szeretném játszani, szeretem adni azt, aki vagyok. Szal, számomra fontos, hogy vonzó legyek. Bár ma már tudom, ez belülről jön, nem kell hozzá tökéletesnek legyek.
2020. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eléggé.

mondjuk azzal önmagában nem foglalkozunk, hogy éppen valamelyikünk mostanában kevesebbet adott a külsejére, vagy feljött egy kis felesleg (elvégre nem biztos, hogy különösebben hatással van a másik vonzalmára, sőt pl. kifejezetten vonzó is lehet az a kis felesleg)

hanem ha úgy érezzük, hogy mostanában kezd leülni a dolog, nem lobog annyira a szenvedély, akkor elbeszélgetünk, mi lehet az oka, mit kéne másképp. (elég sokféle oka lehet ugyebár, és nem is mind olyan, amit feltétlen orvosolni kell)

2020. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!