Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítetek a párotoknak ha tanul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítetek a párotoknak ha tanul?

Figyelt kérdés

Mármint nem konkrétan a tanulásban hanem mellette a tennivalókat addig atvállalni hogy legyen ideje a tanulásra?


Sajnos nem segít a párom.

Tudom jöhet az,hogy más 20 gyerek és foallas mellett doktorált le de nekem nincsenek annyira jó képességeim,hogy 10 perc után visszamondjak egy könyvet, ha tudni akarom sokat kell magolni.


2020. nov. 18. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tanulásban is, ha kéri.
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem most kéne tanulni... a szorgalmi időszakban kellett volna folyamatosan.

Erre a pár hétre a vizsgáig a házimunka nagy részét lehet ignorálni, amit meg nem, abban persze kérj segítséget. Normális embernek nem mindegy, hogy a párja folyamatosan elfoglalt, míg ő léderel.

2020. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
#2 most is szorgalmi időszak van, nem?
2020. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem főiskoláról van szó hanem felnőttképzés felsőfokú okj.

De attól még tanulás és ha nem tudok rá elég időt szánni meg fogok bukni.

2020. nov. 18. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kereteken belül igen. Természetesen segíteném.
2020. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én készültem vizsgákra (több hónapos intenzív felkeszules munka mellett), akkor a férjem többször felporszivozott, bevasarolt, vagy még kérdezte, hogy segítsen. Csendben volt, mikor tanultam - nem hallgatott zenét, nem gitarozott, szóval figyelmes volt.


Mikor o dolgozott munka mellett másodállásban otthonról, én végeztem a házimunkát, vacsit csináltam. Néha egyszerűbb dolgokban segítettem neki, pl. hirdeteseket feltolteni a netre.

2020. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat segített mikor szakdogát írtam, ezúton is köszi! :)
2020. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most vizsgáztam le sikeresen felnőttképzésben, munka mellett.

A párom 2 hónapon át alig látott, pedig együtt élünk. De haza értem délután 6-ra, egy órát töltöttünk együtt, majd 7-től 9-ig elvonultam tanulni.

Utána max egy mini sorozatra bolt időnk, aztán alvás.

Szex is szonte alig volt, mert én nagyon rávoltam parázva a vizsgákra, de a parom ezt is elfogadta.


Majdnem minden nap készitett vacsorát, takarított, teregetett, vasalt és rém türelmes volt. Pátyolgatta a lelkemet ha éppen a kiborulás szélén voltam, elvitt kirandulni, a kedvenc dolgaimmal kedveskedett.


De amikor ő készült a nyelvvizsgájára akkor én támogattam hasonlóképpen.

2020. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap a másik segítése. Mind mentálisan, mind online zh esetén. :D
2020. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 sajnos barátnőm dolgozott míg online államvizsgáztam (!!!), de szerencsére így sem ment rosszult. :)
2020. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!