Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, ha unalmasnak és kevésnek tartanátok a szexet, miközben azt hiszi, hogy ez nektek így tökéletesen megfelel, ő meg egyenesen odáig van érte?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
56 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Mindig el is mondtam. Aztán vagy tett a dolgokért valamit a másik, vagy vége lett a dolognak.
2020. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen. A jó szex az épp annyira önző amennyire adni is akar.
2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Igen, egyértelműen, habozás nélkül.

Pont az ilyen dolgok elhallgatása vezet feszültséghez, vitákhoz, váláshoz.


Ugyanakkor nem mindegy hogyan és mikor teszed ezt. Együttlét után súgd meg neki, hogy mi volt jó, mi tetszett. Csak a pozitív dolgokat mondjad ilyenkor. Ha férfiról van szó, ebben az időszakban a leginkább fogadóképes. Szexmentes időben meg jöhet a fekete leves, de csak óvatosan.

2020. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél rajta javítani mindenképp, azzal, hogy hallgatsz, csak rosszabb lesz. Azért hiszi, mert nem mondtál semmit, nem gondolatolvasó!
2020. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4: tudom, nem is vártam, hogy magától találja ki
2020. nov. 16. 23:08
 6/23 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem is vagyok benne biztos, hogy egyáltalán tudnia kéne e róla, mert a végén még én leszek az elégedetlen és szexmániás, neki meg egy életre el veszem a kedvét tőle
2020. nov. 16. 23:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jó szex, nem fog sokáig tartani az a kapcsolat. A kommunikáció pedig a legfontosabb egy kapcsolatban, hiába hiszi azt az egyik hogy mennyire jó az egész ha a másik nem élvezi, előbb utóbb úgyis kiderülne. Ciki vagy sem, de ha nem mondja el a másiknak akkor soha semmi nem fog változni.
2020. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Vibi? Nem jöhet képbe?
2020. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mik pontosan a problémák?
2020. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Pedig kellene. A szex is olyan dolog, ami ha nem jól működik hamar tönkreteszi a kapcsolatot.
2020. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!