Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a feleségem menteném ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a feleségem menteném ki. Rosszul választok?

Figyelt kérdés

A "kit mentenél ki az égő házból, a gyereked vagy a párod/házastársad" feltevésre:


- a nők 90-95%-a a gyereket választja.

- a férfiak 99%-a a feleségét választja.


Vélemény?



2020. nov. 18. 17:26
A kérdező szavazást indított:
házastárs
gyerek
46 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Kiírhattad volna nemek szerint is. Pontosabb lett volna mint alákommentelgetni.

Gyerek- 38n

2020. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a férfiak véleménye is megváltozik azután, hogy a gyermeküket először a kezükben fogják! :)
2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Pff basszus, na ez nehéz kérdésnek nehéz kérdés volt... Dee döntöttem!

Én a gyerekemet, 10 hónapos, szóval esélye nincs kimenekülni. A férjemnek viszont van.

27N

2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Kutya. 🤪
2020. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Erre szerintem max az tud érdemben válaszolni, akinek van párja és gyereke, illetve szerintem az se mindegy, hogy a gyerek a jelenlegi párjától van-e vagy nem.
2020. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Sztem mind1 h a gyerek kitől van. De én a gyerekem választanám mert másképp gondolkodik stressz helyzetbe mint egy felnőtt képes lenne elbujni valahova akkor bent egne szal inkább a gyerekem..

29N

2020. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment a zöld. A hármasnak kettőt is adtam volna, nagyon jól érvelt.

Én 35F vagyok.


Érdekes amúgy, hogy ebben a kérdésben a két nem mennyire más választ ad. Van még néhány ilyen témakör.

2020. nov. 18. 17:40
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt saját lábán, eszével, erejéből is ki tud menekülni, ha te is, ha viszont mindkettő ájult, hát őt nehezebb kicipelni, viszont tovább bírja, ha netán még vissza tudsz érte is menni, na meg ha szereti a gyerekét, hibáztatni is fog, hogy nem a gyereket mentetted.
2020. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%
Ha valasztanom kene, bent maradnek, hogy egyutt haljunk meg.
2020. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%
Mivel anonim oldal merek őszinte lenni: házastárs. Mivel ha lenne is gyerekem ezer százalék hogy nem én nevelném, tehát a tűz keletkezésekor nem is lenne jelen. Kicsi az esélye hogy egyszerre lenne tűz nálunk is és ott is ahol a gyerek lakik. De ha mégis megesne hát nem az én dolgom lenne, ott van a nevelőszülő. Engem még véletlen sem ismerne. Ja, és nő vagyok csak rohadtul gyerekellenes 😂😂
2020. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!