Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a feleségem menteném ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a feleségem menteném ki. Rosszul választok?

Figyelt kérdés

A "kit mentenél ki az égő házból, a gyereked vagy a párod/házastársad" feltevésre:

- a nők 90-95%-a a gyereket választja.

- a férfiak 99%-a a feleségét választja.

Vélemény?

nov. 18. 17:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Jò kérdés. Egyszer egy pszichológia teszten volt egy olyan kérdés hogy ön váltó kezelő a vasútnál. Egy elszabadult fék nélkül szerelvény száguld a vasúti pályán ahol 2 ember dolgozik, de lehetőség van terelni olyan helyre ahol 10 ember van. Ön hová tereli? Nyilván a 2 emberre. Második kérdés az volt hogy a két ember az ön családtagja hová tereli a szerelvényt? Na? Ki hova?
nov. 18. 18:00
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

11-es...hát igen. Akkor én a 10-re terelném.

Amúgy pedig a gyerekemet menteném. A 2-essel egyetértek, sokan úgy nyilatkoznak, hogy nincs is gyerekük. A férfiak szerintem nem jószándékukból válnak hétvégi apává válás esetén, biztos vagyok benne, hogy a többségben ugyanúgy ott vannak a szülői ösztönök, mint az anyákéban. Sőt...

Engem a férjem egyszer simán hagyott volna, hogy egy nagy kutya megtámadjon kutyasétáltatás közben, mert ő a babakocsit tolta, én a 2 kisebb kutyámat sétáltattam, és jött egy hatalmas kutya szemben és egy pillanatra megfagyott a vér az ereimben, mert támadó állást vett fel. A férjem úgy otthagyott, mint a huzat, a babakocsival rástartolt és elhúzta a csíkot. Én meg ott álltam ledermedve szemben a nagy kutyával, markoltam a 2 spánielkeverékem pórázát, hogy most hogyan védhetném meg őket. Aztán szerencsére a nagy kutya meggondolta magát, hátat fordított és elment. Én meg örökre kiszerettem a férjemből.

nov. 18. 18:22
 13/29 anonim ***** válasza:
36%
Házastárs.N
nov. 18. 18:41
 14/29 anonim ***** válasza:
55%
Erre nincs jó válasz.
nov. 18. 18:51
 15/29 anonim ***** válasza:
56%

Gyerek!

Párod lehet még akárhány, de a gyerek az mindig is örökre a gyereked marad.

nov. 18. 19:08
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

Én nőként azért nem értem erre a férfiak válaszát (ha ugyan tényleg a feleséget választanák), mert szülői kötődéstől függetlenül alapból a gyerekeket szokás először menteni mindenféle szituációban. A tűzoltó is a gyerekeket hozza ki (először), a süllyedő hajoról is őket rakják (először) mentőcsónakba.

Számomra sokkal inkább dilemmát jelentene egy olyan kérdés, hogy egy ismerős felnőtt, vagy egy ismeretlen gyerek. (Ismerettség mértékével lehetne variálni.)

nov. 18. 19:15
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt kimenteném.

De nem külön külön hanem egyszerre.

Ha már olyan a helyzet, hogy be tudok jutni nem csak az egyiket menteném ki.

nov. 18. 19:22
Rejtvényfejtés ingyenesen
 18/29 anonim ***** válasza:
21%

Egyiket se

F

nov. 18. 20:40
 19/29 anonim ***** válasza:

Trolley problem a neve.

[link]

nov. 18. 21:45
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

A férfiak azért a párjukat választják a gyerek helyett, mert ha a gyerek meg is hal, nekik konkrétan 2 percbe telik új gyereket nemzeni, nem egy nagy projekt. Ellenben új párt találni sokkal nehezebb lenne, ha ő halna meg.

A nő viszont jobban ragaszkodik a gyerekhez, mert 9 hónapig a szíve alatt hordta, utána neki kellett megszülnie, neki kellett a saját tejével etetnie, stb. Szóval természetes, hogy sokkal jobban kötődik az anya a gyerekhez, aki szó szerint az ő testéből lett, mintsem a párjához.

nov. 18. 22:01
1 2 3
Magány ellen közösség

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!