Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a feleségem menteném ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a feleségem menteném ki. Rosszul választok?

Figyelt kérdés

A "kit mentenél ki az égő házból, a gyereked vagy a párod/házastársad" feltevésre:


- a nők 90-95%-a a gyereket választja.

- a férfiak 99%-a a feleségét választja.


Vélemény?



2020. nov. 18. 17:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Jò kérdés. Egyszer egy pszichológia teszten volt egy olyan kérdés hogy ön váltó kezelő a vasútnál. Egy elszabadult fék nélkül szerelvény száguld a vasúti pályán ahol 2 ember dolgozik, de lehetőség van terelni olyan helyre ahol 10 ember van. Ön hová tereli? Nyilván a 2 emberre. Második kérdés az volt hogy a két ember az ön családtagja hová tereli a szerelvényt? Na? Ki hova?
2020. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

11-es...hát igen. Akkor én a 10-re terelném.

Amúgy pedig a gyerekemet menteném. A 2-essel egyetértek, sokan úgy nyilatkoznak, hogy nincs is gyerekük. A férfiak szerintem nem jószándékukból válnak hétvégi apává válás esetén, biztos vagyok benne, hogy a többségben ugyanúgy ott vannak a szülői ösztönök, mint az anyákéban. Sőt...

Engem a férjem egyszer simán hagyott volna, hogy egy nagy kutya megtámadjon kutyasétáltatás közben, mert ő a babakocsit tolta, én a 2 kisebb kutyámat sétáltattam, és jött egy hatalmas kutya szemben és egy pillanatra megfagyott a vér az ereimben, mert támadó állást vett fel. A férjem úgy otthagyott, mint a huzat, a babakocsival rástartolt és elhúzta a csíkot. Én meg ott álltam ledermedve szemben a nagy kutyával, markoltam a 2 spánielkeverékem pórázát, hogy most hogyan védhetném meg őket. Aztán szerencsére a nagy kutya meggondolta magát, hátat fordított és elment. Én meg örökre kiszerettem a férjemből.

2020. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%
Házastárs.N
2020. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz.
2020. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%

Gyerek!


Párod lehet még akárhány, de a gyerek az mindig is örökre a gyereked marad.

2020. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%

Én nőként azért nem értem erre a férfiak válaszát (ha ugyan tényleg a feleséget választanák), mert szülői kötődéstől függetlenül alapból a gyerekeket szokás először menteni mindenféle szituációban. A tűzoltó is a gyerekeket hozza ki (először), a süllyedő hajoról is őket rakják (először) mentőcsónakba.

Számomra sokkal inkább dilemmát jelentene egy olyan kérdés, hogy egy ismerős felnőtt, vagy egy ismeretlen gyerek. (Ismerettség mértékével lehetne variálni.)

2020. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%

Én mindkettőt kimenteném.

De nem külön külön hanem egyszerre.

Ha már olyan a helyzet, hogy be tudok jutni nem csak az egyiket menteném ki.

2020. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%

Egyiket se

F

2020. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Trolley problem a neve.


[link]

2020. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak azért a párjukat választják a gyerek helyett, mert ha a gyerek meg is hal, nekik konkrétan 2 percbe telik új gyereket nemzeni, nem egy nagy projekt. Ellenben új párt találni sokkal nehezebb lenne, ha ő halna meg.

A nő viszont jobban ragaszkodik a gyerekhez, mert 9 hónapig a szíve alatt hordta, utána neki kellett megszülnie, neki kellett a saját tejével etetnie, stb. Szóval természetes, hogy sokkal jobban kötődik az anya a gyerekhez, aki szó szerint az ő testéből lett, mintsem a párjához.

2020. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!