Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezget állandóan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezget állandóan ha tudja már mit gondolok?

Figyelt kérdés

Naponta kérdezgeti tetszik e, szeretem e stb.


Neki hiába mondtam el egy ilyen kérdésekor mit gondolok és próbáltam támogatni hogyan is kezdhetnénk változásba a súlyát illetően. Sajnos ezt a változást nem csak én látom..

Semmi ötletem nem jó.


De ha nem tesz semmit és csak kérdezget tetszik e (pedig tudja a véleményem) mi értelme ? - hisz semmi változás..


2020. nov. 19. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert érzi, hogy nincs rendben a dolog!
2020. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, de ha nem tesz semmit amitől esetleg változhatna a véleményem nem is fog változni semmi..én érzem amit addig is ő meg kérdezget tovább
2020. nov. 19. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul érzi magát a bőrében. Valószínű egy kritikáddal meg is bántottad. És emiatt most azt vája hogy mégis azt mond így is szereted. Ha nem akkor meg hagyd el szegényt.
2020. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ugyanilyen vagyok, mint a barátnőd. Kell a pozitív visszacsatolás napi szinten, hogy kicsit jobban érezzem magam a bőrömben. Én is meghíztam, tudom magamról. Nehéz most így, gyakorlatilag végzek munkába és pont hazaérek 7re, semmi nem fér bele hétközben a kijárási tilalom miatt. Hétvégére kéne valami mozgás, meg a kajára jobban figyelni, de nagyon motiválatlan vagyok a körülmények miatt. Úszni szerettem volna eljárni.

Ilyenkor én is barátomat zaklatom, hogy szeret-e, igénylem a bókolást stb. Ő ezt tudja, az okait is tudja, néha szokta zavarni, olyankor szól én pedig leállok. Tudom, hogy szeret. De azt is tudom, hogy le kell adnom 20 kilót, mert nem így néztem ki, mikor belém szeretett.


Amiben te tudsz segíteni a barátnődnek, próbáld motiválni. Próbálj akár közös mozgást kitalálni vele. És bármennyire is unalmas, néha mondd neki, hogy szereted, szépnek tartod. Rengeteget tud segíteni.

22L

2020. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te mièrt kèrdezed ezt meg állandóan? Mièrt jössz ide minden nap mindenfèle piszlicdárè baromsággal kibeszèlni a barátnőd?


Szakíts már vègre, ès húzz el innen a fenèbe.

2020. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Drága jó istenem. Mi lenne ha a nőtől kérdeznéd meg?! Nem régóta járok ide fel, kb 3-4 hónapja

De ez a kérdés minden nap itt van. Hogy az istenbe nem unod még?! Attól mert itt írnak ezt meg azt az emberek, neked attól jobb lesz? A barátnőd lefogy tőle? Ha ennyire undorodsz tőle, miért nem hagyod el? Jó ilyen kapcsolatban lenni?!

2020. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!