Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem már semmi sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem már semmi sem a régi. Szeret még?

Figyelt kérdés

2,5 éve együtt vagyunk, közel lakik hozzánk és igyekszünk sűrűn találkozni. 7-ből 4-5 napot dolgozik, 21 éves (fiú). Nagyon szeret azt mondja, de sokszor mogorva, ordít velem, nem tisztel, nem mutat egy csepnyi megbecsülést sem amikor pont arra lenne szükségem, hogy elismerjen. A sex nagyon jó, de talán ezt tudom, csak felhozni, ami valóban jó kettönk közt. Msnen tudunk csak beszélgetni amikor haza ér fáradtan a munkájából, és hétvégén másfél nap erejéig találkozunk, aztán megint nem látom. Ez az időszak, míg nem látom úgy érzem nem szeret. Msnen közönséges, nem kedves, sokszor felhozza ikertestvérét (akinek 4,5 éve van barátnője) hogy ők milyen jól megvannak, mi miért nem vagyunk olyanok? erre nem tudok semmit se mondani... Fogalmam sincs mi rossz a kapcsolatunkban. Annyit tudok, hogy veszekedünk, ugye az msn a tipikus hely ahol többnyire félre értik egymást a partnerek, de ez nem ok arra, hogy sokszor rám támadjon. Én félek, elveszítem, és úgy érzem elég röhejes lenne pont most, ez a helyzet. MIVEL pénteken költözünk össze egy lakásba, közösen fizetjük a költségeket, de ilyen hozzáállással nem tudom mit vár tőle(?) Én nagyon szívesen összeköltözöm vele, és örülök ha velem lehet többet, de itt is akadtak problémáink.

Szóval szerintetek szeret, vagy már cska megszokásból is, de velem van?


2010. aug. 10. 21:57
 1/3 anonim válasza:
0%
első
2010. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha összeköltöztök, akkor csak másabb lesz a helyzet, mert minden este látni fogjátok egymást, tudtok beszélgetni, ha nem lesz ideges, fáradt a munka miatt. Össze fogtok újra hangolódni, csak ne menjetek egymás idegeire. Főzzél neki finom vacsit, kényeztesd egy kicsit, aztán majd meglátja, hogy érdemes lenne megbecsülni a barátnőjét.
2010. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem is próbáljátok ki az összeköltözést, ha akk is ilyen marad akk szakíts, nem érdemel meg téged...tudom h könnyű ezt így leírni mert nem vagyok a helyedben, de hosszútávon nem fog jót tenni neked ez a kapcsolat
2010. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!