Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már azt hiszem hogy nem szeret a pasim? Részletek lent

Figyelt kérdés
az van hogy mi már együtt vagyunk 19 hónapja kisebb nagyobb megszakításokkal együttvéve de most azt hiszem már nem szeret vagy nincs oda éretm!!nem érdekli hogy mit csinálok pedig nagyon féltékeny volt meg minden és még a szexet se akarja
2009. okt. 19. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

És beszéltetek erről a kérdésről?

Ha az én párom tenne így, akkor valószínű nem akarnék gyertyatartó lenni, mielőtt beújítana. Inkább én mondanék búcsút neki.

De ha még megmenthető a helyzet, komolyan ülj le vele beszélgetni erről.

2009. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Most voltunk 2 évesek a barátommal és 2 nappal utána mondta hogy szeret meg szeret velem lenni,de már nem érzi azt amit kéne. Azt mondta nem tudna olyan érzelmi hátteret biztosítani nekem amilyet megérdemlek. Szakítottunk de rájöttem hogy annyira szeretem hogy inkább adok neki időt hogy átgondolja a dolgokat. Inkább találkozok vele néha és türelmes leszek egy ideig minthogy elveszítsem. Beszélj vele erről lehet hogy ezt érzi csak nem akar megbántani vele,és nem akar elveszíteni. Szerintem próbáld meg hogy hagysz neki egy kis teret és ha nem leszel ott neki mindig rá fog jönni egy idő múlva hogy szeret és hiányzol neki
2009. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!