Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nem tervezett terhesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem tervezett terhesség esetén mi a megoldás, ha a felek nem egyformán gondolják?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok érintett, de ilyen esetben nem lehet úgy kihozni, hogy ne sérüljön senki.

Az evidens, ha egyik sem akarja, abortusz.

Ha mindkettő, nyilván megtartják.


De ha nincs egyetértés?

Az egymás hibáztatásán kívűl mi a legcélszerűbb?

Illetve ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?



2020. nov. 20. 17:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Mérlegelni, hogy a kapcsolatot alapból hosszútávra tervezték/tervezik-e, anyagilag beférne, hogy gyereket vállaljanak, ha kell tudnak-e költözni hozzá, elég érettnek érzik magukat ahhoz, hogy szülők legyenek, stb. Eléggé sok mindentől függ. Ha semmiképp nem jutnak előrébb és mindkettő máshogy gondolja, akkor meg szerintem jobb nem bevállalni.
2020. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, ha én akarnám a gyereket és meglenne a hátterem a felneveléséhez, megtartanám, akkor is, ha a párom elhagy.

Ha ő akarná megtartani és én nem, elvetetném akkor is, ha elhagy.


Persze mindez csak akkor érvényes, ha a kapcsolat elején nem lett tisztázva ez a téma.

2020. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem önzőség ráerőltetni a másikra, hogy legyen gyereke, ha nem akar. Mind1 hogy férfi vagy nő az illető, még akkor se korrekt ha nem ő neveli fogja felnevelni.
2020. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
*ha nem ő fogja felnevelni
2020. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a nőnek kell megszülnie és a pasinak két szalmaszálat nem kell tennie többet ahhoz, hogy a nő végig viselje a terhességet és kihordjon egy gyereket, az lesz, amit a nő akar.

Ha megakarja tartani megfogja, ha nem akarja, akkor nem. Érvelhet a pasi, de egyikre se kényszerítheti a nőt, ha nem egyezik a véleményük.

2020. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Először meg akarnám tudni, hogy ez a nem kívánt terhesség is a szokásos módon jött e létre.


- Édesem, nem kell gumi, majd én kihúzom időben.

- Szivem, abból nem kívánt terhesség lehet.

- Nyugi, ez csak para, nem lesz baj.

- Oké.


Ha nem, érdekelne a sztori.

2020. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
100%ban az dönt, akinek a testéről szó van.
2020. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#6

Ebbe nem gondoltam bele részletesen.

Mondjuk, akárhogy...


Az ilyen terhességeknél, amiről írsz, az érdekelne inkább, hogy tényleg kihúzta-e időben, vagy csak úgy gondolta.

(Közel 20 év tapasztalata engem másra enged következtetni.)

De úgy gondolom, ez már nem ide vág.

2020. nov. 20. 18:27
 9/28 anonim ***** válasza:
27%

"Az ilyen terhességeknél, amiről írsz, az érdekelne inkább, hogy tényleg kihúzta-e időben, vagy csak úgy gondolta.


(Közel 20 év tapasztalata engem másra enged következtetni.)


De úgy gondolom, ez már nem ide vág."


Szerintem ez ide vág. Nagyon nem mindegy, hogy valakit megerőszakoltak, vagy csak nem védekezett hülyeségből. Mert amikor általános ötödikben szexfelvilágosítón is elhangzik, hogy mi nem biztonságos, akkor én máshogy állok egy ilyen terhességhez. Mármint ha nem védekeztek rendesen.

2020. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
A nő dönt. Vagy hogy érted?
2020. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!