Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja ez ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ez ennyire a páromat?

Figyelt kérdés

A barátomat (22/F) leírhatatlanul zavarja az, hogy esténként játszom a gépen a barátaimmal/szaktársaimmal. Szerinte elhanyagolom őt, pedig szinte mindennap találkozunk és beszélgetünk is. Eléggé friss a kapcsolatunk, 2 hónapja járunk. Óráim után is mindig elmesélem neki, hogy milyen volt. Szerintetek miért olyan zavaró az, hogy az estéimet játékkal töltöm? Ha itt alszik, átjön, sosem játszok, vele foglalkozom. Két meccs/kör közben is válaszolok neki, sőt ha felhív azonnal felveszem. Mit kéne csinálnom?

20/L


2020. nov. 22. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
mert egy kis noob azéééért
2020. nov. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha majd olyat találsz, ki szintén játszik, mikor te nem akarod, akkor megtudod.
2020. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, ha ő nem játszik, előbb-utóbb kapsz ultimátumot emiatt. Aki nem játszik, az általában nem tudja megérteni, hogy ebben mi a jó és lehet, azt gondolja, függő vagy/lehetne más hobbid.

Egyébként még friss a kapcsolat, lehet ő minden szabadidejét inkább veled töltené.

2020. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek kell egy kis tér, hobbi ezt meg kell értenie a barátodnak is, és nem teljesen rádtelepedni. Viszont kérdés, hogy mennyit játszol? Mert ha szinte minden nap, az azért gáz, ha ő meg otthon magányos, és vágyik a társaságodra. Volt olyan kapcsolatom, ami azért ment tönkre, mert az ex minden este későig a facebookon lógott,én meg hiába vártam az ágyba.
2020. nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ennyi belefér.
2020. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mit érdekli őt, hogyha külön vagytok éppen mit csinálsz? Ha sorozatot, filmet néznél vagy a facebookot nyomnád az ágyban fekve jobb lenne? Miért akarja megszabni, hogy a külön töltött időben mit csinálsz? Következő ilyen hisztinél szépen helyreraknám...
2020. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Vagy azzal van baja, hogy nem akarja, hogy függő legyél, vagy pedig lehet, neki nincsenek hobbijai, és nem tudja magát lekötni egyedül.

De ez nekem nagyon piros jel lenne, mert most még oké, hogy ha átmegy, nem játszol, de mi lenne, ha együtt élnétek? Minden percedet vele kellene akkor is töltened?

2020. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen fiatal fruskák miért nem keresnek egy igazi férfit?(30+) Az nem picsog mellettük ilyen balgaságokon!
2020. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy csicska :D
2020. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Igaza van.
2020. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!