Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni? Hogy szerezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal találkoztunk is 2X tök jól elvoltunk már nem sok kellet,hogy összejöljön, de nekem mennem kellet nyaralni...persze mondta h hiányozni fogok meg megvár stb... de azidő altt megismert egy srácot és összejött vele..mit tudnék tenni hogy tudnám visszaszerezni?
2010. aug. 10. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát jelen pillanatban szerintem semmit sajnos :(
2010. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

de ha valakinek van vmi ötlete vagy bevált taktikája ossza meg velem

2010. aug. 10. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük ott, hogy megéri?? Azt írtad majdnem összejöttetek! Akkor kellett hogy valami legyen köztetek, mégis azalatt az 1-2 hét alatt míg elvoltál nem csak megismert mást, hanem összejött vele! Milyen nő az ilyen??

De ha tényleg szeretnéd Őt, két dolgot tehetsz! Egyik, hogy elszereted! Ez a bonyolultabb, és későb visszaüthet! Ez tapasztalat:(

A másik, hogy kizárólag mint egy barát, néha felhívod, beszélgetsz vele, fagyiztok és tartod a távolságot! Hidd el, nem fognak örökké járni, pláne ilyen vilámismerettség után! És akkor tiéd a pálya, meghallgatod, meg vígasztalod és nyertél!

2010. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, öreg ez a hajó elment és csaj , úgy látszik nem kedvelt eléggé, ezért ha nem volt képes meg várni, nehogy fuss utána! Ez, olyan mintha begyújtasz valamit, locsolsz rá benzint és ég mind a marha, aztán el ballagsz onnan, mire visszaérsz már az is lángol, amit nem is akartál elégetni! Csaj be volt indulva a srác meg ott volt mentő övként, aztán más befejezte helytetted a munka könnyű részét!
2010. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óóóó nagyonszépen köszi!!!gondolkodtam ezen az "elszeretősdin" de hát bonyi lenne...és az emg h megéri-e?? nem tom elöző bnőm padlóra küldött és őneki sikerült felállítania onnan még ha nem is tudatossan de 1-1 mosoyl jókor csodákraképes...amgy meg h haverkodni vele nem hülyeség probálok is csak amíg érdekeltem szinte 11 től éjfélig- 1ig fent volt msn-en most meg alig van fent legalábbis nállam... persze emgprobálom elhívni hátha talizik velem és még az is emgeshet h féltékenykedik a srác:$ de azé köszi:D
2010. aug. 11. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!