Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés

kb 2hónapja vagyok együtt a barátommal, érzem hogy szeret, a szex is jó de én valahogy nem tudok megnyugodni mert mindig azon jár az eszem h biztos én kellek e neki meg h nem e vágyódik vissza a volt bnőjéhez, akit én is ismerek közelebbről szóval tudom milyen,ráadásul szép is és kedves.Tudom hogy szerette, a lány dobta őt és sokáig tartott amig kiheverte de azt mondta már nem kellene neki és csak velem akar lenni.Tudom h idővel velem is alakulni fog a dolog,csak az a baj h mindig agyalok a dolgokon.:S

A másik h a szülei azt mondták h mindig olyan szomorú vagyok,pedig próbálok kedves lenni velük,mosolygok, oké nem vagyok vmi szószátyár de nem lehet mindenki az csak annyira zavar h ha nem kérek pl enni vmit akkor már egyből mondják.Ilyenkor meg persze az jut eszembe h a másik csaj biztos jobban tetszett nekik...tudom hülyeség,de van elég bajom így is és ha nem tudom "leplezni"akkor nem tudok mit csinálni.

ha tudtok vmi tanácsot adni megköszönném :)

20/L


2010. aug. 11. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a szülei folyton etetnek akkor tutira szeretnek.Fel akarnak hízlalni hogy ne kelj más férfinak :D
2010. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!ha nem mondod ez eszembe se jut..
2010. aug. 11. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy alapból vagy ilyen parulós, vagy csak most. De ha csak most, akkor egész biztos elmúlik egy idő után. 2 hónap még nem olyan sok. Szépen összecsiszolódtok és megnyugszol. Nekem is voltak az elején mindenféle paráim a pasimmal, ha nem láttam 2 napig már kivoltam, és féltékeny voltam mindenkire, aki valaha bejött neki. Ez a szerelem természetes velejárója. Amíg tudod, hogy ezek irreális parák, addig nincs gond. Azt mondta, már kiheverte, és te kellesz neki. Kívánhatnál ennél többet? A múltat nem lehet kitörölni. De biztos nem hazudott neked. Nyugi. Te is szerettél régen mást.

El fog ez múlni, nekem is szép fokozatosan elmúlt, ahogy a kezdeti rajongás szeretetté alakult.

A szüleivel nem tudsz mást csinálni, minthogy kedvesen és vidáman bájcsevegsz. És lehetőleg jó éhesen mész oda:) Vannak ilyen emberek, akik ha nem vigyorogsz folyton, rögtön azt hiszik, meghalt valakid, és ha nem vagy éhes, akkor beteg vagy. Emelkedj felül, legyél velük jófej, poékodj, aztán majd összecsiszolódtok.

Ne aggódj, tényleg nincs semmi baj.

2010. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megkell szokni az új körülményeket,értem a szülökre ezt.

Te pedig ha lehet mindig mindent fogadj el, dicsérd meg hogy "jaj de finom".

És beszélgess, mosolyogj sokat!Nagyon sokat!!

2010. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hog ha alapból is ilyen a természeted, akkor is ugyanúgy mulandó dolgok ezek. Én is aggódós típus vagyok. De már egyre inkább csak akkor, ha okom is van rá.
2010. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ilyen vagyok, de én alapból ilyen vagyok, és ez megkeseríti az életem!

Mit tehetek?

Pedig nincs okom a féltékenységre!

És mégis hülye vagyok ideges feszült. és tele vagyok parákkal!

El fogom veszíteni így!:(

2010. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak az önmagaddal szembeni erőszak segít. Mármint úgy értem, hogy ilyen önszuggeszció-szerűség, hogy DE NEM!!! HÁT MIÉRT CSALNA MEG HA SEMMI ALAPJA NINCS?? stb. A realitás talaja mentén rövidre zárni ezeket a fölösleges köröket, és utána tudatosan mással foglalkozni. Mert már a saját agyadra mész. Igenis most mosogatni fogsz/vacsit csinálni/adóbevallást/filmet nézni stb, bármi ami eltereli a gondolataid. Tudom, ez közhelynek hangzik, és biztos ki is próbáltad, és azt érezted, hogy nem bírod ki, hogy ne arra gondolj, amin még csomót lehetne agyalni, mert még kiaknázatlan parázási lehetőségek rejlenek benne.. de próbáltál már fél óránál tovább mással foglalkozni? Vagy egy napnál tovább? Mert valamennyi idő kell hozzá, hogy elmúljon az agyalás iránti kényszerérzet, hogy "ez nincs eléggé átgondolva", szóval egy idő elteltével ez megszűnik, és tényleg sikerül a valóság talaján maradnod anélkül, hogy beszippantson valami orbitális hülyeség. Mert hozzászokik az agyad a realitáshoz. De ehhez szükség van erre a tudatos "önerőszakra". Én már próbáltam, bejött, minél többször, annál hatékonyabb volt, és már nagyon sokat változtam jó irányba! Eleinte hiányérzetem volt, hogy nem kapott semmi feladatot az agyam paraközpontja, de ahhoz is hozzá lehet szokni, hogy nincs semmi baj. Nem véletlen, hogy mindig akkor pörögtem fölösleges dolgokon beteges szinten, amikor nem volt más elfoglaltságom. Bezzeg mikor 2 diplomamunkát csináltam egyszerre plusz dolgozgattam, semmi hülyeséget nem találtam ki. Most nyár eleje óta semmi dolgom, csak felhőtlen programok, nem nagyon van melóm, de már megtanultam nem parázni hülyeségeken.

Amúgy semmi közöm a pszichológiához, csak leírtam a saját tapasztaataim. Ez nemcsak pasiparákra vonatkozott, hanem általában a fölösleges önstresszelésre. (Pl. én hipochonder is voltam, arra is mind igaz ez. De a féltékenységre szintén.) Szóval én nem tudhatom, nem ért-e pl. valami trauma (mondjuk megcsaltak), mert akkor egyértelműbb az oka, meg úgy egyáltalán, nem tudhatom, segít-e ez a néhány jó tipp, vagy rég prszichológushoz kellett volna fordulnod.. (Én amúgy jártam pár éve, mikor nem bírtam már kezelni a stresszt, amit részben magamnak okoztam.)

L/25

2010. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja ez amúgy az utolsó válaszolónak szólt, de a kérdezőnek is hasznos lehet!
2010. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne légy ilyen szerintem:) ne agyalj ilyen dolgokon!!!

Ha a srác nem tette volna túl magát a csajszin akkor nem jött volna veled össze hanem inkább a régi csajnak próbált volna megfelelni!

A bizalmatlanság nagyon kiábrándító tud lenni

én most ebbe a cipőbe járok annyira elege lett hogy semmilyen nőt nem akar még engem sem szóval tanulj az én hibámból

ne rontsd el ilyennel mert láthatod hogy tud szerelmes lenni és normális csávó. tehát minden esély megvan arra hogy egy komoly kapcsolat legyen köztetek hosszútávon és boldoggá tegyen. töröld ki azt a nőt a fejedből...nekem is rengeteg volt exem helyes még sem kellenének újra.. nem minden a külső

2010. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!:)Megpróbálok én is nem rágódni mindenen,mert nem akarom h ez tönkre tegyen mindent.Tudom, h idővel alakulni fog a szüleivel is a dolog ha ők is megszoknak csak ilyenkor kicsit rossz még.
2010. aug. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!