Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 16 éves lány és egy 30 éves férfi együtt vannak? Szerintetek lehet ez egy komoly és hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Komoly semmiképpen.
2020. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Minimális esély van rá, alig több mint nulla. Mondjuk a 30 éves pali az diplomás és dolgozik a lány meg gimis. Milyen jó kis kapcsolat ez!
2020. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem. A korkülönbséggel nem lenne baj, de vagyük észre, hogy az egyik még egy gyerek, a másikuk meg már a 20as évein is túl van.

Nincs az a "korához képest érett" 16 éves, aki intellektuális partnere lehetne egy 30 évesnek. A pasi vagy azért van vele, mert mást nem kaphat meg, vagy mert vonzódik a kislányokhoz, vagy mert így kedvére manipulálhatja és kontrollálhatja.

2020. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Működhet. A mai nők nagyon gyatrák. A lány 16 évesen még sokkal lelkesebb lehet, és még ártatlanul jószívű. Nem kell egyből a beteg vágyaitokat itt kimutatni!


Lepontozhatnak a beteg állatok és akinek meglepő hogy egy férfinek számít a nő személyisége, legyen az fiatal vagy idős!

2020. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem volt ilyen. Én voltam a 16. És az érettebb 😂 Nem a korkülönbség miatt lett vége. Nincs apakomplexusom. Azóta is a harminc körüliek jönnek be, pedig már közelebb vagyok a negyevenhez😉 A pasiról sok rosszat el lehet mondani, de a pedofíliát kikérem magamnak! Azokat a "gyermektestek" vonzzák. Egy 16 évesnek többnyire női teste van, nem gyermek. Nekem is az volt. Ti nem tanultatok biológiát?
2020. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
Szandi 16 éves volt,Bogdán Csabi 32 amikor összejöttek.
2021. okt. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!